loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Sage Symfonia dla uczelni

Sage Symfonia, producent i dostawca oprogramowania wspomagającego zarządzanie oraz usług informatycznych dla sektora MSP, nawiązał współpracę z informatyczną firmą Highcom. Wspólnie firmy przygotowały rozwiązanie dla uczelni wyższych - Zintegrowany System Wspomagający Zarządzanie i Administrowanie Szkołą Wyższą.

Aplikacja wspiera takie procesy, jak zarządzanie finansami i kadrami, proces rekrutacji i ewidencji studentów, tworzenie planów zajęć oraz raportowanie. Dzięki programowi studenci mają bezpośredni dostęp do informacji o płatnościach, ocenach i planach zajęć.

Aplikacja opiera się na dwóch rozwiązaniach wspomagających zarządzanie - SYMFONII® forte firmy Sage Symfonia oraz BAZUS firmy Highcom. Programy z linii SYMFONIA® forte przeznaczone są dla większych firm pracujących w środowisku sieciowym oraz na dużej liczbie danych. Służą one nie tylko do ewidencji zdarzeń gospodarczych, ale także przygotowywania analiz oraz kontroli procesów biznesowych i finansowych. Natomiast BAZUS jest aplikacją, która umożliwia kompleksowe ujęcie działalności uczelni, dając podstawy do podejmowania strategicznych decyzji.

Polskie uczelnie – podobnie jak firmy komercyjne – stoją przed koniecznością optymalizacji swojej efektywności biznesowej. Właśnie z myślą o usprawnieniu zarządzania placówką taką jak szkoła, a także ułatwieniu komunikacji władz uczelni ze studentami przygotowaliśmy dedykowany program informatyczny. Dzięki niemu młodzież ma łatwy dostęp do kluczowych informacji m.in.: terminów płatności, planów zajęć czy uzyskanych ocen, natomiast władze uczelni mają nowoczesny system informatyczny zapewniający niezbędne wsparcie w zarządzaniu wszystkimi procesami biznesowymi w szkole – mówi Paweł Przedpełski z Sage Symfonia, odpowiedzialny za projekt.

Źródło: www.egospodarka.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top