loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

SAP działa już w Koksowni Zdzieszowice

We wtorek 2 kwietnia w Koksowni Zdzieszowice został uruchomiony system SAP. Nakłady na pierwszą etapu wdrożeń wyniosły 4,4 mln zł. System mySAP ERP jest standardowym narzędziem informatycznym w grupie ArcelorMittal. Korzystają z niego już wszystkie główne spółki grupy w naszym regionie.


System wdrożono ponieważ, dzięki niemu możliwe jest ujednolicenie wszystkich procesów biznesowych i np. kontroli finansowej.

Uruchomiony system zawiaduje w Zdzieszowicach m.in. finansami i kontrolingiem; zakupami i gospodarka materiałową oraz sprzedażą i dystrybucją.Wdrażanie systemu rozpoczęło się na początku września ubiegłego roku. Od tego czasu przetestowano oprogramowanie i przeszkolono około 300 pracowników. Przetwarzanie danych odbywa się w centrali obliczeniowej AreclorMittal, zlokalizowanej w czeskiej Ostravie.To jednak nie koniec prac nad systemem. W drugim półroczu zostaną wdrożone procedury umożliwiające dokładny nadzór nad planowaniem produkcji, kontrolingiem produkcji oraz gospodarką remontową.

Źródło: www.wnp.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top