loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

ZETO SA w Poznaniu wdraża ERP w firmie Jenox

ZETO SA w Poznaniu podpisało umowę na wdrożeniu systemu klasy ERP Impuls 5 w firmie Jenox Akumulatory Sp. z o.o., producenta akumulatorów w Polsce. Nowy system ma zintegrować obszar kadrowo-płacowy, a docelowo objąć wszystkie kluczowe procesy zachodzące w przedsiębiorstwie.

W naszym zakładzie produkcyjnym w Chodzieży w województwie wielkopolskim wytwarzane są akumulatory do wszystkich typów pojazdów. Ze względu na ciągły i intensywny wzrost oferty produktowej jak i duże rozproszenie terytorialne autoryzowanych serwisów, powstała bariera utrudniająca dalszy rozwój firmy. Rozwiązanie zaproponowane przez ZETO z Poznania: funkcjonalności systemu ERP, założony czas wdrożenia oraz fachowy serwis powdrożeniowy, zdecydowały o wyborze tej firmy na dostawcę – mówi Mariusz Dymek, Dyrektor Handlowy w firmie Jenox

Wdrożenie przeprowadzane w firmie Jenox będzie podzielone na 3 etapy. W pierwszym okresie zintegrujemy cały obszar kadrowo – płacowy, tak by maksymalnie usprawnić procesy zarządzania zasobami ludzkimi. W kolejnych etapach wdrożenie obejmie wszystkie pozostałe procesy zachodzące w firmie, jak produkcja, sprzedaż etc. Liczymy, że wszystko zakończy się do końca 2010 roku - komentuje Łukasz Klimecki, Specjalista ds. handlowych – systemy zintegrowane w ZETO S.A. w Poznaniu

Wdrożenie systemu rozpoczęło się z początkiem maja. Wartości kontraktu nie podano.

Źródło: www.zeto.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top