loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

AmRest zakończył wdrożenie SAP ERP

AmRest – operator ponad 390 restauracji m.in. takich marek jak Pizza Hut, KFC czy Burger King - zakończył projekt wdrożenia SAP ERP w trzech krajach Europy Środkowej. Partnerem wdrożeniowym AmRestu w tym przedsięwzięciu była polska firma konsultingowa BCC.


Rozpoczęte w listopadzie 2007 r. wdrożenie należało do największych międzynarodowych projektów informatycznych, realizowanych przez firmy konsultingowe z Polski. Przedsięwzięcie objęło spółki AmRest: polską American Restaurants sp. z o.o., czeską American Restaurants s.r.o. oraz węgierską American Restaurants Kft. W projekt zaangażowanych było ponad 70 osób z trzech krajów, w tym ponad 30 konsultantów BCC.

Wdrożenie objęło obszary finansów, środków trwałych, kontrolingu, gospodarki materiałowej i zaopatrzenia oraz sprzedaży. W Polsce system został uruchomiony w lipcu, a w Czechach i na Węgrzech w sierpniu. SAP ERP został zintegrowany z aplikacją IT wspierającą obsługę restauracji. Integracja została oparta o technologie z rodziny SAP NetWeaver.

Obecnie w AmRest trwają kolejne przedsięwzięcia SAP. Konsultanci BCC prowadzą wdrożenie narzędzi SAP Business Intelligence w zakresie raportowania i konsolidacji wyników finansowych, a także wdrożenie systemu kadrowo-płacowego SAP HR.

Źródło: www.bcc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top