loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Kluczem jest sprawne zarządzanie produkcją

Rozpoczęliśmy pierwszą fazę wdrożenia dwóch systemów autorstwa w PC Guard SA – Graffiti.ERP oraz Ascent.DBI – w firmie Pasaco Sp. z o.o. Główny nacisk podczas przygotowania strategii wdrożenia Graffiti.ERP położono na efektywną obsługę zarządzania produkcją i jej rozliczania.

Z kolei Ascent.DBI ma zapewnić skuteczną wymianę informacji na wszystkich szczeblach przedsiębiorstwa oraz udostępnić zebraną wiedzę, z uwzględnieniem kompetencji użytkowników, on-line.

Pasaco Sp. z o.o., firma mieszcząca się w Solcu Kujawskim, produkuje i sprzedaje papiery, ze szczególnym naciskiem na papier silikonowy i specjalistyczne papiery powlekane. W zakładach Pasaco wytwarzany jest również pełny zakres występujących na rynku rolek kasowych oraz papieru komputerowego, rolek przemysłowych oraz rolek medycznych, stosowanych w diagnostyce lekarskiej. Pasaco jest też jedynym producentem papieru samokopiującego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Źródło: www.pcguard.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top