loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

SAGE wdrożyła system ERP w GK PBG S.A

SAGE - systemy ERP, HR, zarządzanie zasobami ludzkimi, kadry i płaceFirma Sage sp. o.o. zakończyła z sukcesem wdrożenie systemu ERP Forte w spółkach należących do Grupy Kapitałowej PBG S.A. – Aprivia S.A.: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe DROMOST sp. z o.o., BETPOL S.A., Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych PRID S.A. – oraz Infra S.A.. Wdrożenia dokonała poznańska filia Sage sp. z o.o..
Podstawowym celem wdrożenia Systemu Zarządzania Forte było uruchomienie jednolitej platformy systemowej dostosowanej do potrzeb biznesowych spółek, umożliwiającej wsparcie prowadzonej działalności gospodarczej i procesów biznesowych, ustandaryzowanych w ramach Grupy Kapitałowej.

Prace rozpoczęto od analizy przedwdrożeniowej, której wynikiem było zbudowanie modelu kompletnego rozwiązania, opartego o System Zarządzania Forte, dla spółek GK PBG. Konsultanci i programiści z firmy Sage, przy ścisłej współpracy ze specjalistami Avatia sp. z o.o. (spółka świadcząca usługi w obszarze IT dla Grupy Kapitałowej PBG), wykonali szkolenia, konsultacje wdrożeniowe oraz prace programistyczne w okresie 6 miesięcy w obszarach:

  • Finansowo-Księgowym: Forte Finanse i Księgowość,
  • Forte Środki Trwałe, Symfonia Analizy Finansowe
  • Logistycznym: Forte Handel
  • Zarządzania Zasobami Ludzkimi: Forte Kadry i Płace.


Standardowa funkcjonalność systemu została rozbudowana o liczne rozwiązania, wynikające ze standardów biznesowych i know-how GK PBG. Firmy Avatia i Sage, kontynuując dotychczasową współpracę, podjęły działania mające na celu efektywne wsparcie bieżącej eksploatacji wdrożonego systemu oraz uruchomienie systemu Forte Kadry i Płace w spółce PBG S.A..

System Zarządzania Forte jest zintegrowanym systemem ERP o budowie modułowej, umożliwiającym kontrolę oraz zarządzanie strategicznymi dla przedsiębiorstwa procesami i obszarami: finansowym, informacją zarządczą, sprzedażą i relacjami z klientami oraz zasobami firmy – majątkiem przedsiębiorstwa i kapitałem ludzkim.

Źródło: www.sage.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top