loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP firmy SAP wystartował w Inter Metal

Od 1 stycznia br. firma Inter Metal z Inowrocławia, wiodący producent i dostawca systemów bezpieczeństwa ruchu drogowego, pracuje na systemie SAP ERP. Projekt wdrożeniowy przeprowadziła spółka 7milowy z Grupy BCC.
Z dumą mogą potwierdzić, że Inter Metal dołączył do firm korzystających z SAP. Start systemu oceniam jako udany, tym bardziej że zachowaliśmy wszystkie terminy założone w harmonogramie - mówi Zdzisław Wiśniowski, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Finansowy w Inter Metal. Jesteśmy również bardzo zadowoleni ze współpracy z naszym partnerem. Doświadczenie 7milowego w realizacji projektów SAP w firmach średniej wielkości pozwoliło uniknąć sytuacji kryzysowych oraz w konsekwencji, niezaplanowanych kosztów.
Wdrożenie systemu w Inter Metal zostało przeprowadzone w planowanym czasie 6 miesięcy. 7milowy uruchomił funkcjonalności SAP SPRINT w zakresie finansów, controlilngu, gospodarki materiałowej, sprzedaży i dystrybucji oraz planowania produkcji. Spółka korzysta z systemu w modelu outsourcingu. Od sierpnia 2010 r. hosting i administrację rozwiązania zapewnia Centrum Outsourcingowe Grupy BCC.

Przedsięwzięcie w Inter Metal to kolejny projekt wdrożenia SAP SPRINT – systemu ERP dla dynamicznie rozwijających się firm średniej wielkości. SPRINT jako certyfikowane przez SAP Polska rozwiązanie jest obecny na rynku od 2000 roku. 7milowy wdrożył system w ponad 30 przedsiębiorstwach w Polsce.

Źródło: www.7milowy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top