loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma Camfil Farr Power Systems (CFPS) należąca do grupy Camfil Farr, globalny lider w produkcji filtrów wlotu powietrza i systemów akustycznych do turbin gazowych, wybrała  system ERP IFS Applications do zarządzania produkcją opartą na projektach w celu optymalizacji procesów biznesowych w oddziałach na całym świecie. Umowa obejmuje oprogramowanie i usługi konsultingowe, a jej wartość wynosi 11 mln koron szwedzkich.
Rozwiązanie obejmuje komponenty pakietu ERP IFS Applications do obsługi finansów, dystrybucji, zakupów, produkcji, zarządzania projektami, zarządzania danymi o produktach (PDM), konfiguracji sprzedaży, zarządzania kontraktami sprzedaży i zasobami ludzkimi (HR). IFS wdroży rozwiązanie w oddziałach CFPS w Szwecji, Kanadzie, Niemczech i Indiach. Uzgodnienie koncepcji biznesowej projektu zostało zakończone pomyślnie, w związku z czym dalsze etapy wdrożenia nastąpią niezwłocznie.

Jako partner OEM* największych światowych producentów turbin gazowych, CFPS musi sprostać wysokim wymaganiom zarówno w zakresie jakości, jak i elastyczności. Aby usprawnić działanie i jeszcze lepiej spełniać potrzeby klientów, firma CFPS rozpoczęła zmiany prowadzące do optymalizacji procesów biznesowych w skali globalnej.
Konieczność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku sprawia, że potrzebujemy elastycznego systemu ERP, takiego jak IFS Applications. Ponieważ jesteśmy firmą produkującą na podstawie projektów, niezbędne jest nam w pełni zintegrowane rozwiązanie pozwalające na bieżący wgląd we wszystkie ważne informacje o realizowanych projektach. Firma IFS udowodniła już, że potrafi sprostać tym wymaganiom. To, jak również serwis i usługi wsparcia świadczone przez IFS na całym świecie, sprawiło, że postanowiliśmy nawiązać długoterminową współpracę – stwierdził Peter Sandberg, Prezes CFPS.
IFS orientuje się, że ciągłe inwestycje w produkt oraz konsultanci rozumiejący współczesne procesy produkcji opartej na projektach są kluczem do długoterminowej współpracy z klientami w tej branży.
Nasza strategia skupia się na rozwiązaniach dla projektów, atrakcyjnych dla przedsiębiorstw z wielu branż, szczególnie wytwarzających produkty na zamówienie i działających na skalę światową. Dołączenie firmy Camfil Farr do grona naszych klientów jest dowodem na to, że idziemy we właściwym kierunku – mówi Glenn Arnesen, Prezes IFS Scandinavia.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top