loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Prestiżowy system ERP w Dromecie

Producent oprogramowania z Zielonej Góry, firma Streamsoft, podpisała umowę na wdrożenie systemu ERP Streamsoft PRESTIŻ, który będzie wspomagał zarządzanie produkcją u jednego z polskich producentów z branży zamocowań – w firmie Dromet. Cybanty, kotwy, gwoździe, nitonakrętki, kołki rozporowe oraz pozostały asortyment, to wyroby których produkowanie, wymaga od firmy Dromet wysokiej precyzji i stałego badania poziomu jakości.
Na co dzień zwyczajnie nie zauważa się tego typu asortymentu, ale już najmniejszy remont uświadamia znaczenie dobrych zamocowań i ich wpływ na bezpieczeństwo pracy oraz otoczenie życiowe. Dromet to firma produkcyjna, która systematycznie poszerza swoją ofertę o nowe produkty, poszukuje nowych rynków zbytu w kraju i za granicą oraz inwestuje w rozwój. Taki sposób działania oraz potrzeba szybkiej reakcji na zapotrzebowanie rynku, skłoniły Zarząd firmy Dromet do podjęcia decyzji o zakupie systemu informatycznego wspomagającego zarządzanie, który będzie nadążał za dynamicznie zmieniającym się przedsiębiorstwem, a wsparcie procesów decyzyjnych jakie zapewni system pozwoli wyznaczać właściwe kierunki rozwoju.

System ERP Streamsoft Prestiż, za pomocą którego przez najbliższe lata firma Dromet będzie kontrolować wszystkie kluczowe procesy biznesowe. Wiele czynników wpłynęło na wybór właśnie tego systemu, a najważniejszym z nich jest posiadanie przez Streamsoft najlepszego na rynku modułu do zarządzania produkcją, wyposażonego w czytelny i intuicyjny interfejs oraz bogatą funkcjonalność. Całość dopełnia unikalna w skali kraju autorska koncepcja modelowych wdrożeń produkcji.

Źródło: STREAMSOFT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top