loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

„Elektryzujące” wdrożenie systemu ERP Impuls 5

BPSC - ERP, systemy ERP, CRMDobiegła końca analiza informatyczna poprzedzająca wdrożenie wybranych funkcjonalności systemu ERP Impuls 5 w firmie Wamtechnik. Producent pakietów bateryjnych i akumulatorowych zdecydował o wdrożeniu miedzy innymi rozwiązań produkcyjnych oraz CRM. Z systemu w sumie korzystać będzie mogło równocześnie 35 użytkowników.


Wamtechnik obok oprogramowania produkcyjnego klasy MRP oraz zarządzania relacjami z klientem korzystać będzie z funkcjonalności finansowo-księgowej, kadrowo płacowej oraz gospodarki materiałowej. Realizowane wdrożenie obejmuje również takie funkcjonalności jak środki trwałe czy sprzedaż i dystrybucję.

Termin zamknięcia wdrożenia przewidywany jest na koniec 2011 roku.

Firma Wamtechnik to europejski dostawca źródeł zasilania, na rynku istnieje od 1992 roku. Firma specjalizuje się w produkcji pakietów bateryjnych i akumulatorów do aplikacji przemysłowych i jest dystrybutorem tak znanych na świecie marek jak Panasonic Industrial, Saft Batteries Francja, Kyocera, Cadex Kanada czy SSB Batteries GmbH.

Od ok. 5 lat aktywnie działa na rynku energii odnawialnych, jest generalnym wykonawcą największych instalacji fotowoltaicznych w Polsce (np. na Politechnice Warszawskiej, na dachu mroźni producenta mrożonek Frosta).

W swojej ofercie firma posiada akumulatory Ni-Cd; Ni-Mh; Li-Ion; Li-Poly; Li- Mn204 oraz Li-FeP04,; baterie litowe i alkaliczne, bezobsługowe akumulatory kwasowo-ołowiowe w technologii AGM i żelowe, moduły fotowoltaiczne i pozostałe komponenty do budowania systemów fotowoltaicznych, turbiny wiatrowe.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top