loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PZL-Świdnik inwestuje w system ERP firmy SAP

PZL-Świdnik S.A., spółka z grupy AgustaWestland, wiodąca polska firma lotnicza, rozpoczyna wdrażanie oprogramowania biznesowego SAP w całej fabryce. Nowy system ERP ma umożliwić bardziej wydajną pracę i głębszą integrację z innymi zakładami AgustaWestland na całym świecie.
Blisko 150 osób, w tym przedstawicieli PZL-Świdnik SA, AgustaWestland, dostawców i pracowników zaangażowanych w realizację projektu, spotkało się w Świdniku z okazji uroczystego rozpoczęcia wdrażania nowego systemu.

W ciągu ostatnich dwóch lat, PZL-Świdnik, po przejęciu przez AgustaWestland, przeszedł znaczne przeobrażenia. Inwestycje, na kwotę powyżej 200 mln zł, obejmowały m.in. wprowadzenie nowych technologii produkcyjnych i zwiększenie działań w zakresie badań i rozwoju. Planuje się, że inwestycje w świdnicką fabrykę w 2012 roku wyniosą kolejne 100 mln zł.
Nowy system SAP, w pełni integruje naszą działalność z zakładami AgustaWestland we Włoszech, Wielkiej Brytanii i USA, co pomaga w osiąganiu większej efektywności pracy i oszczędności. Przede wszystkim pozwoli nam planować i podejmować decyzje biznesowe szybciej i wydajniej. Nowy system daje bowiem pełny dostęp do danych grupy AgustaWestland, w tym sprawozdawczości i zarządzania harmonogramem produkcji - mówi Nicola Bianco, dyrektor zarządzający PZL-Świdnik S.A.
SAP, firma założona w 1972 roku, jest obecnie światowym liderem na rynku aplikacji biznesowych IT. Dostarcza systemy, oprogramowanie i bazy danych dla ponad 176.000 firm na całym świecie. PZL-Świdnik S.A., spółka z grupy AgustaWestland, w związku ze swoim rozwojem i modernizacją, będzie zarządzała swoją działalnością operacyjną właśnie przy pomocy systemu SAP.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top