loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP Unit4 TETA w International Plastic Polska

Wdrożenie w firmie International Plastik Polska systemu ERP TETA Constellation umożliwiło przejście z kosztownej i czasochłonnej wymiany dokumentów papierowych z partnerami biznesowymi na komunikację elektroniczną.

System ERP ma za zadanie podnieść w firmie IPPL, zajmującej się projektowaniem i produkcją plastikowych naczyń jednorazowych, efektywność i wydajność procesów biznesowych poprzez redukcję kosztów operacyjnych oraz wzrost jakości świadczonych usług.

System pozwalając na elektroniczną współpracę z dostawcami, stanowi nowe narzędzie komunikacji biznesowej między IPPL i poszczególnymi partnerami w całym cyklu produkcyjnym. TETA Constellation wspomaga także zarządzanie całym łańcuchem dostaw.

Również procesy biznesowe, które były dotychczas realizowane w sposób tradycyjny np. proces obiegu dokumentów w formie papierowej, są w pełni zautomatyzowane i odbywają się w formie elektronicznej.

Projekt zrealizowany przez UNIT4 TETA dla IPPL został dofinansowany przez Unię Europejską.

Źródło: UNIT4 TETA

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top