loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

System ERP Unit4 TETA w International Plastic Polska

Wdrożenie w firmie International Plastik Polska systemu ERP TETA Constellation umożliwiło przejście z kosztownej i czasochłonnej wymiany dokumentów papierowych z partnerami biznesowymi na komunikację elektroniczną.

System ERP ma za zadanie podnieść w firmie IPPL, zajmującej się projektowaniem i produkcją plastikowych naczyń jednorazowych, efektywność i wydajność procesów biznesowych poprzez redukcję kosztów operacyjnych oraz wzrost jakości świadczonych usług.

System pozwalając na elektroniczną współpracę z dostawcami, stanowi nowe narzędzie komunikacji biznesowej między IPPL i poszczególnymi partnerami w całym cyklu produkcyjnym. TETA Constellation wspomaga także zarządzanie całym łańcuchem dostaw.

Również procesy biznesowe, które były dotychczas realizowane w sposób tradycyjny np. proces obiegu dokumentów w formie papierowej, są w pełni zautomatyzowane i odbywają się w formie elektronicznej.

Projekt zrealizowany przez UNIT4 TETA dla IPPL został dofinansowany przez Unię Europejską.

Źródło: UNIT4 TETA

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top