loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

STEMMANN POLSKA rozpoczęła wdrożenie systemu abas ERP

Synthelix rozpoczął wdrożenie abas ERP w międzynarodowej firmie STEMMANN POLSKA. abas ERP został wybrany ze względu na swoją wyjątkową autorska architekturę wspierającą biznes we wszystkich obszarach funkcjonalnych firmy oraz krótki czas wdrożenia i bardzo przystępną cenę w odniesieniu do oferowanej jakości systemu.
 

STEMMANN POLSKA to producent m.in. złącz obrotowych do przekazu energii i danych – stosowanych w produktach , w których ze względu na ruch obrotowy nie ma możliwości sztywnego podłączenia do źródeł prądu; bębnów kablowych, silnikowych i sprężynowych - stosowanych w uporządkowanym odwijaniu i nawijaniu kabli ; szynoprzewodów w różnych wersjach konstrukcyjnych i materiałowych; systemów wózków do kabli i przewodów dla obciążeń nawet do 500 kg i prędkości jazdy 240m/min; produktów trakcji elektrycznej takich jak odbieraki prądowe, styki uziemiające, systemy Stinger zasilania górnego stacji obsługowych metra. Referencje firmy są naznaczone zadowolonymi Klientami z General Electric Company , Siemensa, Alston, ABB, ENERCON, Bombardier i wielu innych.

Dynamiczny rozwój firmy STEMMANN POLSKA, kolejne inwestycje w park maszynowy i hale produkcyjne wymagają od Zarządu optymalizacji procesów produkcji, uchwycenia kosztów i analizy ich podziału związanej ze stanowiskami i obiektami kosztów.

abas ERP w pełni spełnia wymagania firmy w tym zakresie dodatkowo wspierając załogę analityczną archiwizacją dokumentacji produkcyjnej i danych.

abas ERP pozwoli na płynne rozliczenia finansowe oraz sprawną komunikację w całej międzynarodowej grupie firm holdingu Fandstan Electric Group , poprzez jednoczesną komunikację w ponad 32 językach, posiłkując się analizą porównawczą opierającą się na kilku równoległych planach kont odpowiednich do przepisów rachunkowych i podatkowych firm , stosowanych w poszczególnych krajach, w których odbywa się produkcja.

Wdrożenie zostało rozpoczęte i od stycznia 2013 roku STEMMANN POLSKA będzie pracować w systemie abas ERP. Zakończenie wdrożenia systemu abas ERP w STEMMANN POLSKA planowane jest na kwiecień 2013 roku.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top