loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Akwawit-Polmos SA wdroży system SAP ERP

Akwawit-Polmos, jedna z największych i najszybciej rozwijających się firm sektora spirytusowego podpisała umowę z itelligence na systemu SAP ERP oraz aplikacji Business Intelligence.

Celem wdrożenia jest usprawnienie wszystkich procesów biznesowych, w tym zarządzanie finansami, produkcją i sprzedażą w spółkach Akwawit-Polmos i Wratislavia-Bio oraz przygotowanie narzędzi niezbędnych do analizowania danych finansowych przez zarząd spółek.

Kompleksowy projekt wdrożeniowy obejmie najważniejsze obszary działalności firmy: rachunkowość finansową, środki trwałe, kontroling, sprzedaż i dystrybucję, produkcję, zaopatrzenie i logistykę, gospodarkę magazynową oraz kontrolę jakości. W ramach projektu opracowany zostanie również moduł pełnej obsługi procesu akcyzowego i podatkowego.

Założeniem projektu jest wdrożenie podstawowych funkcjonalności takich jak moduł finansowy, kontrolingowy, gospodarka materiałowa oraz sprzedaż i dystrybucja do końca 2012 r., pozostałe moduły do końca lipca 2013 r. W systemie docelowo będzie pracować ponad 100 użytkowników.
Projekt wdrożenia zintegrowanego systemu do zarządzania SAP jest ważnym elementem strategii naszej firmy. Dzięki wdrożeniu firma Akwawit-Polmos zyska nie tylko szybkie narzędzie do analizy danych finansowych ale również narzędzie usprawniające pracę całego zespołu. – powiedział Grzegorz Ślak, Prezes Zarządu Akwawit-Polmos S.A. oraz Wratislavia-Bio sp. z o.o.
Cieszę się, że przedstawiciele firmy Akwawit-Polmos wybrali itelligence jako partnera wdrożeniowego. Będąc Złotym Partnerem SAP oraz jednym z trzech partnerów o statusie SAP Global VAR na świecie gwarantujemy Klientom pełen zakres usług na najwyższym poziomie niezbędnych do wdrożenia, utrzymania i rozwoju systemu SAP. Jestem pewien, że Klient będzie zadowolony ze współpracy z itelligence, a bogate doświadczenie i wiedza naszych konsultantów zostaną docenione. - Arnold Nowak, Prezes Zarządu, itelligence sp. z o.o.
Pierwsze spotkanie zespołów wdrożeniowych już za nami. Określiliśmy zasady prowadzenia projektu i przepływu informacji pomiędzy Spółkami. Zdefiniowaliśmy istotne elementy wdrożenia systemu ERP, tak aby sprawnie rozpocząć prace wdrożeniowe. – powiedział Michał Furman Kierownik Projektu, itelligence sp. z o.o.
Źródło: itelligence

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top