loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Cool Sport z oprogramowaniem enova

ENOVA ERPSieć sklepów oferujących sprzęt skatowy i snowboardowy Cool Sport, dystrybutor światowych marek sportowych, zdecydował się wdrożyć oprogramowanie enova. Od systemu firma oczekuje przede wszystkim skrócenia i zautomatyzowania wielu procesów biznesowych, które dotychczas hamowały  rozwój firmy.Cool Sport poszukiwał programu, dzięki któremu uda się skrócić proces wprowadzania i grupowania nowych towarów oraz sprzedaż towarów detalicznych w sklepie internetowym. Przy wyborze systemu firma kierowała się również możliwościami programu do wykonywania licznych analiz sprzedaży oraz nieprzerwaną sprzedaż w sklepach stacjonarnych (np. podczas awarii łączy internetowych) dzięki modułowi off-line. Ważny był również łatwiejszy i mniej skomplikowany dostęp do aktualizacji do nowych wersji, niż firma miała w poprzednio używanym programie. Zadaniom tym sprostać ma enova oraz zaimplementowane moduły Handel, Księga Handlowa, Księga Inwentarzowa oraz dodatek: Elektroniczne Wyciągi Bankowe.
Zdecydowaliśmy się na enova, gdyż jest to nowoczesny “otwarty”, dający wiele możliwości system. Jeśli uda nam się uzyskać to co zakładamy, to w dużym stopniu zintegrujemy go z naszym obecnym sklepem internetowym. Tym samym skrócimy i zautomatyzujemy wiele procesów biznesowych, które dotychczas nas blokowały i nie pozwalały rozwijać się. Kierowaliśmy się przede wszystkim możliwością jak największej integracji, dopasowania systemu pod nasze oczekiwania oraz oczywiście niewygórowana ceną za system - mówi Michał Goll, Specjalista ds. IT z Cool Sport.
O systemie firma dowiedziała się od producenta systemu – firmy Soneta, a pozytywne opinie na temat enova i jej możliwości czerpała od różnych zaprzyjaźnionych firm, które na programie pracują. Wdrożenie enova przeprowadzi firma bit.com z Krakowa.

Źródło: www.enova.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top