loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

mTP Met-Plast wdraża SAP Business One

mTP Met-Plast, spółka specjalizująca się w obróbce tworzyw sztucznych i metali na maszynach CNC wdrożyła system SAP Business One.


 
Wdrożenie systemu w Met-Plast objęło pełen zakres funkcjonalności: finanse, zakupy, sprzedaż i dystrybucję, zarządzanie magazynem i produkcją oraz kadry i płace. W celu właściwego określenia zakresu prac, projekt został poprzedzony analizą przedwdrożeniową.
Nie można utrzymać dynamicznego rozwoju firmy bez wglądu w aktualne i zintegrowane informacje. Dlatego podjęliśmy decyzję o zastąpieniu kilku drobnych rozwiązań kompleksowym systemem SAP Business One. Odkąd pracujemy na systemie SAP wiele procesów biznesowych realizowanych jest szybciej i dokładniej. Korzyści odniosła cała organizacja – począwszy od szeregowych pracowników po kadrę zarządzającą – mówi Michał Szeszuła, Dyrektor Operacyjny w firmie mTP Met-Plast.
Prace wdrożeniowe trwały 50 dni. Od października 2013 roku na systemie SAP Business One pracuje 12 użytkowników.

mTP Met-Plast Sp. z o.o. to firma produkcyjno-handlowa, która specjalizuje się w obróbce tworzyw sztucznych i metali na maszynach CNC. Firma świadczy kompleksowe usługi - od projektu, przez fazę prototypu i serii próbnej, do otrzymania gotowego produktu. Produkcja spółki jest przeznaczona głównie na eksport (Niemcy, Belgia).

Źródło: 7milowy

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top