loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System TETA EDU wybrany przez kolejną uczelnię

Uczelnie wyższe w Polsce starają się konkurować o studentów. Takie podejście korzystnie wpływa zarówno na jakość kształcenia, jak i rozwój placówek dydaktycznych. Uniwersytet Techniczno-Humanistyczny w Radomiu, by sprostać tym oczekiwaniom, postanowił opracować innowacyjny Zintegrowany Informatyczny System Zarządzania (ZISZ). W efekcie przeprowadzonego postępowania przetargowego został do realizacji tego celu wybrany system TETA EDU, dostarczany przez UNIT4 TETA. Za wdrożenie będzie odpowiedzialna rzeszowska spółka OPTeam, wieloletni Partner Wdrożeniowy producenta.

 
Uniwersytet Techniczno-Humanistyczny kształci ponad 7500 studentów na 8 wydziałach. Prowadzi około 200 prac badawczych, z czego kilkadziesiąt własnych projektów badawczych. Przez szereg lat kolejne władze Uczelni zabiegały o jej rozwój oraz wzrost znaczenia w świecie uczelni wyższych. Koniecznym następstwem tego rozwoju stało się opracowanie Zintegrowanego Informatycznego Systemu Zarządzania (ZISZ), który zaspokoiłby bieżące potrzeby informatyczne Uczelni oraz wsparł Władze Uczelni w dalszym jej rozwoju.

W drodze przetargu, rzeszowska spółka OPTeam S.A. pozyskała realizację tego projektu w jego ramach wdroży m.in. rozwiązanie TETA EDU, system klasy ERP z rozwiązaniem klasy Business Intelligence opartym na hurtowni danych. Wartość podpisanego kontraktu to 4 mln brutto mln zł.
Wdrożenie Zintegrowanego Informatycznego Systemu Zarządzania Naszą Uczelnią jest niezwykle ważnym krokiem w dalszej informatyzacji Uniwersytetu Techniczno – Humanistycznego w Radomiu. Wierzę, że po zakończeniu wdrożenia wiele procesów obecnie funkcjonujących w administracji uczelni zostanie usprawnionych lub przełożonych z tradycyjnego obiegu spraw na obieg elektroniczny – mówi Michał Czyżewicz, Kierownik Ośrodka Informatyki i Promocji UTH Rad.
Aplikacje, w ramach systemu TETA EDU, usprawnią na Uczelni procesy związane z pozyskiwaniem i zarządzaniem projektami, sporządzaniem sprawozdań finansowych, komunikacją z pracownikami m.in. dzięki wprowadzeniu elektronicznego obiegu dokumentów, a także centralizacją danych analitycznych Uczelni w jednej, spójnej hurtowni danych.

Dodatkowo, z uwagi na wiele źródeł finansowania działalności uczelni, nowe rozwiązanie będzie na bieżąco aktualizować poziom wykorzystanych środków oraz w przejrzysty sposób wskazywać na co zostały one przeznaczone.
Cieszy nas fakt, że kolejna polska Wyższa Uczelnia wybrała rozwiązanie TETA EDU. Jest to dla naszej Spółki potwierdzenie, że przygotowując rozwiązanie dedykowane dla tego rynku udaje nam się zaoferować cechy i funkcjonalności, które przekonują Uczelnie, że wybór TETA EDU to właściwy kierunek na drodze informatyzacji – mówi Jarosław Markowski, Dyrektor Handlowy w UNIT4 TETA
Współpraca OPTeam i UNIT4 TETA potwierdza pozycję obu firm na rynku rozwiązań dla sektora edukacji. W styczniu OPTeam podpisała umowę na wdrożenie systemu TETA EDU na Uniwersytecie Gdańskim. Firma jest również liderem na rynku elektronicznych legitymacji studenckich.

W ostatnim czasie UNIT4 TETA stała się partnerem prestiżowych uczelni mi.in Politechniki Wrocławskiej i Gdańskiej czy Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Źródło: UNIT4 TETA

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top