loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Base Group rozpoczyna wdrożenie pakietu ERP Impuls EVO

bpscBPSC rozpoczyna jedno z najszerszych funkcjonalnie wdrożeń systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Pełna kontrola nad procesami produkcyjnymi oraz sprzedażowymi to priorytety jakie stawia przed nowym rozwiązaniem klasy B2B / ERP, Base Group - gdański producent małych i średnich konstrukcji stalowych.


Rozpoczynające się wdrożenie obok funkcjonalności zarządzania produkcją obejmie takie rozwiązania wspierające sferę bussines-to-bussines jak m.in. dystrybucja, CRM, e-Faktura Portal Aukcyjny czy Elektroniczna Akceptacja Faktur. Implementacja systemu ERP to jedno z najszerszych funkcjonalnie wdrożeń, jakie w tym roku rozpoczynają eksperci BPSC SA. Zakończenie wdrożenia planowane jest na wiosnę 2015 roku.
W odpowiedzi na wzrost zamówień, w ostatnich latach znacząco zwiększyliśmy zatrudnienie, inwestujemy także w park maszynowy. W związku z rozwojem Spółki niezbędne stało się wprowadzenie innowacyjnego systemu informatycznego klasy B2B, który pozwoli na zautomatyzowanie podstawowych procesów biznesowych, zachodzących pomiędzy Spółką a jej kontrahentami oraz wewnętrzne zarządzanie prowadzoną działalnością. Zapoznaliśmy się z możliwościami różnych systemów B2B dostępnych na rynku i zaprezentowane funkcjonalności systemu IMPULS EVO najbardziej odpowiadają naszym potrzebom. – wyjaśnia Barbara Sergot- Golędzinowska – Prezes Zarządu Base Group.
Przedstawiciele spółki liczą na to, że system usprawni zarządzanie produkcją, umożliwi podniesienie efektywności i jakości współpracy z kontrahentami poprzez automatyczną wymianę dokumentów handlowych i technicznych, a także zapewni dostęp do bieżącej informacji na temat realizacji zamówień i koordynacji poszczególnych etapów produkcyjnych.

Base Group Sp. z o.o. specjalizuje się w prefabrykacji i montażu różnych typów małej i średniej wielkości konstrukcji metalowych. Głównym obszarem działalności firmy jest spawanie stali zwykłej i o podwyższonej wytrzymałości, stali nierdzewnej, konstrukcyjnej oraz stopów aluminiowych. Realizowana w Base Group produkcja elementów i konstrukcji metalowych przeznaczona jest w 94 % na rynki zagraniczne.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top