loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Sygnity Business Solutions wdroży system ERP w BNP Paribas Bank Polska
Sygnity Business Solutions S.A., będąca częścią Grupy Sygnity, podpisała umowę z BNP Paribas Bank Polska na realizację projektu polegającego na implementacji, utrzymaniu i rozwijaniu systemu informatycznego ERP w środowisku chmurowym. Umowa, obowiązująca przez następne 8 lat, zakłada maksymalną całkowitą wypłatę dla Sygnity Business Solutions na poziomie około 32,2 miliona złotych brutto.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
W ramach zawartego kontraktu, Sygnity Business Solutions zobowiązuje się do zapłaty ewentualnych kar umownych BNP Paribas Bank Polska w przypadku wystąpienia zdarzeń, które mogłyby negatywnie wpłynąć na terminowość i jakość realizacji projektu. Oba podmioty zrezygnowały z roszczeń dotyczących utraconych zysków, natomiast inne warunki umowy odpowiadają standardom branżowym – jak poinformowało Sygnity.

Firma Sygnity Business Solutions S.A., działająca na rynku od ponad 30 lat, specjalizuje się w szerokim zakresie projektów IT, w tym w rozwiązaniach ERP, CRM, BI, Workflow, zarządzaniu dokumentami i procesami, a także w systemach bibliotecznych. W ostatnim roku finansowym, który trwał od 1 października 2021 do 30 września 2022, spółka osiągnęła przychód na poziomie 31 milionów złotych i 3,3 miliona złotych zysku netto.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top