loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Home Group wybrał  system ERP IFS
Home Group wybrał rozwiązania IFS, aby zapewnić najwyższą jakość oprogramowania wspierającego rozwój firmy. Dla IFS jest to niezwykle istotny projekt, który pokazuje zaangażowanie w doskonaleniu kompetencji w sektorze meblarskim. Spółki podpisały 5-letnią umowę subskrypcyjną.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Światowy producent mebli tapicerowanych co miesiąc produkuje i wysyła niesamowitą liczbę 800 ciężarówek wypełnionych różnorodną gamą sof i rozkładanych kanap oraz foteli do swoich klientów w 20 krajach na całym świecie.

Jesteśmy podekscytowani nowym rozdziałem we współpracy z IFS. Wdrażając IFS Cloud, chcemy jeszcze bardziej zwiększyć naszą efektywność operacyjną i satysfakcję klientów. To partnerstwo reprezentuje nasze niezachwiane zaangażowanie w dostarczanie najwyższej klasy rozwiązań meblowych naszym klientom na całym świecie. Artur Grzędzielski, Group Supply Chain Director.


Zakres projektu jest kompleksowy i obejmuje różne aspekty działalności Home Group, w tym finanse, zaopatrzenie, sprzedaż, produkcję, magazyn i łańcuch dostaw. Wszechstronność IFS Cloud umożliwia Home Group usprawnienie procesów oraz osiągnięcie większej wydajności i konkurencyjności na światowym rynku meblarskim.

Sektor meblarski ma ogromne znaczenie dla IFS i jesteśmy dumni, że możemy powitać Home Group w gronie naszych innowacyjnych klientów. Jest to projekt, który podkreśla naszą specjalizację w dostarczaniu kompletych rozwiązań dla firm działających w tej branży. Marek Głazowski, Managing Director of IFS Poland & EE.


Home Group zarządza czterema nowoczesnymi fabrykami mebli, strategicznie zlokalizowanymi w Europie Wschodniej i Północnej. Zapewniając kompleksową obsługę klienta, prowadzi biura sprzedaży w Estonii, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Danii i Wielkiej Brytanii.

Zarówno IFS, jak i Home Group wyruszają razem w podróż cyfrowej transformacji biznesu, angażując się w zapewnianie najwyższego poziomu usług w sektorze meblarskim i poza nim. To partnerstwo stanowi przykład wspólnej wizji napędzanej innowacjami.

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top