loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Efektywne zarządzanie produkcją i obsługą klienta: JAVRO Group wdraża VENDO.ERP
VENDO.ERPCFI Systemy Informatyczne podpisała kontrakt z producentem kalendarzy, notesów biznesowych i reklamowych oraz ekskluzywnych gadżetów i produktów ze skóry, firmą JAVRO Group na wdrożenie systemu VENDO.ERP.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
JAVRO Group od ponad 40 lat z sukcesem tworzy wysokiej jakości, personalizowane wyroby, łącząc tradycję z nowoczesnością. Działając na międzynarodowym rynku, firma zdobyła uznanie dzięki doskonałym projektom, dopasowanym do unikalnych potrzeb klientów. Z myślą o dalszym rozwoju i podniesieniu jakości oferowanych produktów oraz obsługi klientów, JAVRO Group zdecydowała się na wdrożenie systemu klasy ERP.

Wybór systemu VENDO.ERP to efekt długotrwałej analizy dostawców i rozwiązań. JAVRO Group postawiła na ekosystem VENDO.ERP oferowany przez firmę CFI Systemy Informatyczne.

System VENDO.ERP zostanie wdrożony w kluczowych obszarach działalności JAVRO Group, takich jak produkcja, logistyka, finanse, zarządzanie relacjami z klientami (CRM), gospodarka magazynowa oraz procesów operacyjnych. Projekt obejmuje także dedykowany portal B2B oparty o VENDO.ERP, który umożliwi klientom składanie zamówień 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Dodatkowo, za pośrednictwem Konfiguratora VENDO.ERP klienci firmy JAVRO Group będą mieli możliwość indywidualnej konfiguracji produktów, co pozwoli im na dostosowanie zamówień do swoich unikalnych potrzeb i preferencji. Dzięki temu JAVRO Group umożliwi klientom jeszcze większą swobodę i elastyczność w dokonywaniu zamówień, zapewniając im pełną obsługę i dostępność usług przez całą dobę.

Dzięki wdrożeniu systemu VENDO.ERP, JAVRO Group oczekuje znacznej optymalizacji procesów produkcyjnych, skrócenia czasu realizacji zamówień oraz podniesienia jakości obsługi klientów. Firma będzie w stanie śledzić pełną ścieżkę zamówienia – od momentu oferty, poprzez indywidualną konfigurację, aż po proces produkcji. Ta inwestycja jest kolejnym krokiem w rozwoju firmy, potwierdzając jej zobowiązanie do ciągłego doskonalenia oraz dostarczania klientom wyjątkowych i spersonalizowanych rozwiązań.

Jesteśmy przekonani, że wprowadzenie zaawansowanego systemu VENDO.ERP przyniesie JAVRO Group wymierne korzyści i wzmocni jej pozycję na konkurencyjnym rynku. Dzięki tej współpracy, JAVRO Group potwierdza swoje zaangażowanie w ciągły rozwój i doskonalenie, a także utrzymanie pozycji lidera w branży.

Źródło: www.cfi.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

0 - Błąd: 0

0

OOM command not allowed when used memory > 'maxmemory'.

The Page you are looking for doesn't exist or an other error occurred.
Go back, or head over to the home page to choose a new direction.