loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Fellowmind przeniesie ERP w Cersanit S.A. do chmury
Fellowmind rozpoczął współpracę z firmą Cersanit S.A. Umowę podpisano w czerwcu. Na jej podstawie wiodący europejski partner Microsoft wesprze polskiego producenta ceramiki i wyposażenia łazienek we wdrożeniu chmurowych rozwiązań klasy ERP firmy Microsoft.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Cersanit S.A. to polska grupa kapitałowa, która wyspecjalizowała się w produkcji, a także dystrybucji płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek. W ramach nowo nawiązanej relacji Fellowmind wesprze firmę w transformacji cyfrowej opartej o wdrożenie Microsoft Dynamics 365 Finance & Operations opartych na chmurze Microsoft.

Powierzenie nam przez Cersanit S.A. tak istotnego etapu w procesie cyfryzacji, to dla nas niezwykle ważne wydarzenie i kolejny krok w umacnianiu naszej rynkowej pozycji. Już dziś Fellowmind jest jednym z najważniejszych europejskich partnerów firmy Microsoft w zakresie tworzenia rozwiązań chmurowych skrojonych na miarę nowoczesnych firm produkcyjnych. Wieloletnie doświadczenie w tym aspekcie pozwoliło zgromadzić unikalny zasób wiedzy i kompetencji w zakresie cyfryzacji tego typu jednostek – podkreśla Daniel Olejniczak, CEO&Managing Director w Fellowmind Poland.


System oparty o narzędzia Microsoft Dynamics 365 Finance & Operations będzie obsługiwany przez ponad tysiąc użytkowników. Wdrożenie Microsoft Dynamics, czyli systemu ERP, jest jedną ze składowych wieloetapowego procesu cyfryzacji organizacji. Pozwoli ona między innymi usprawnić zarządzanie i monitorowanie przepływami finansowymi w organizacji. Umożliwi również optymalizację i maksymalizację efektywności procesów związanych z łańcuchem dostaw, a także będzie wspierał produkcję, która stanowi kluczowy element działalności firmy.

Zdolność do szybkiego podejmowania właściwych decyzji biznesowych stanowi nieodzowny element skutecznej rywalizacji na rynku. Obecnie, w erze pędzącej transformacji cyfrowej, osiągnięcie tego celu jest nieodłącznie związane z wykorzystaniem nowych rozwiązań technologicznych. W związku z potencjałem rozwiązań chmurowych i systemów komponentowych postanowiliśmy podjąć kroki w kierunku kompleksowej i szerokiej digitalizacji naszych procesów w nowoczesnym modelu. Przy świadomości, że przemiana ta stanowi złożony, wieloetapowy proces, wymagający szerokiego zakresu kompetencji i eksperckiego doświadczenia, zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Fellowmind Poland na polu wdrożenia systemu Microsoft Dynamics 365 F&O. Solidne referencje i udane realizacje na rynku polskim, jak i zachodnioeuropejskim utwierdziły nas w przekonaniu, że wybrany Partner właściwie wesprze nas w bezpiecznym oraz efektywnym wdrożeniu kluczowego dla naszej transformacji elementu – mówi Piotr Goleń, IT Digital Transformation Director w Cersanit S.A.


Źródło: Fellowmind

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

0 - Błąd: 0

0

OOM command not allowed when used memory > 'maxmemory'.

The Page you are looking for doesn't exist or an other error occurred.
Go back, or head over to the home page to choose a new direction.