loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

28 pytań o wdrożenie systemu ERP w firmie produkcyjnej
sentelogo 120Przemyślane wdrożenie systemu ERP jest procesem, na którego końcu Twoją organizację czekają szerokie możliwości optymalizacji działań. Wyeliminowanie marnotrawienia surowców, oszczędności finansowe i poprawa jakości procesu produkcyjnego. Jakie pytania warto sobie zadać planując taki projekt? Czego się spodziewać?

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
&Bez wątpienia wdrożenie niesie za sobą szereg pytań i wątpliwości. Postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu i szczegółowo na nie odpowiedzieć. Tak pojawił się pomysł na stworzenie publikacji „28 pytań o wdrożenie systemu ERP w firmie produkcyjnej”.

Wszystko, co chcesz wiedzieć na temat wdrożenia ERP w firmie produkcyjnej


Publikacja jest zbiorem pytań, które powinieneś sobie zadać przed, w trakcie i po wdrożeniu systemu ERP w firmie produkcyjnej. W materiale nie ograniczyliśmy się natomiast jedynie do stworzenia ich listy. Wyjaśniamy w nim również, dlaczego akurat te kwestie są według nas szczególnie istotne i omawiamy ich genezę. Opierając się na naszym doświadczeniu zebraliśmy także rady, które mogą okazać się pomocne w zmierzeniu się z wyzwaniami powiązanymi z realizacją projektu wdrożeniowego.

Bez względu na to, czy stoisz obecnie przed wyborem pierwszego systemu ERP dla branży produkcyjnej, chcesz wymienić rozwiązanie, z którego aktualnie korzystasz na nowe, czy przygotowujesz się już do uruchomienia – w publikacji znajdziesz istotne dla siebie kwestie.

Materiał do pobrania znajdziesz tutaj: https://ubld.cc/kdbnt 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top