loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

dahliamaticlogoWspółpraca DahliaMatic z liderem specjalistycznego budownictwa dla branży kolejowej oraz miejskiej infrastruktury szynowej i energetycznej rozpoczęła się w 2019 roku. Projekt miał na celu między innymi wsparcie zarządzania złożonymi projektami, raportowania kosztów projektowych, zarządzania łańcuchem dostaw i bazą sprzętowo – transportową, finansów, a także obsługę kadr i płac.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 


Podczas projektowania rozwiązania dla Grupy ZUE skupialiśmy się na uwzględnieniu specyficznych wymogów branży Klienta i zapewnieniu systemowego wsparcia w kluczowych obszarach codziennego funkcjonowania organizacji. – mówi Piotr Cierlik, Dyrektor Pionu IFS w DahliaMatic.


Po kilkunastu miesiącach intensywnych prac i wyzwań spowodowanych pandemią COVID-19 z sukcesem przeprowadzono uruchomienie systemu w obszarach: projekty, remonty i serwis, finanse, księgowość, środki trwałe, rozrachunki, łańcuch dostaw, gospodarka magazynowa, sprzedaż, zakupy, kadry i płace. Wdrożenie obejmowało zarówno implementację standardowych funkcjonalności systemu IFS Applications, jak i autorskie rozwiązania zaprojektowane przez DahliaMatic z uwzględnieniem specyficznych potrzeb Klienta.

To wdrożenie wymagało ogromnego zaangażowania zarówno po naszej stronie, jak i po stronie Klienta. Musieliśmy zmierzyć się nie tylko z klasycznymi wyzwaniami związanymi z wdrożeniem systemu klasy ERP, ale również z nieprzewidywalnymi warunkami pracy, jakie wymusiła na nas pandemia. – dodaje Michał Buda, Prezes Zarządu DahliaMatic. Tym bardziej cieszę się, że udało nam się z sukcesem zakończyć projekt i że dzięki wspólnej pracy Grupa ZUE może korzystać z systemowego wsparcia aplikacji IFS.


Źródło: www.dahliamatic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top