loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Spółka Simple SA, w wyniku rozstrzygniętego postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, podpisała umowę z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Witelona w Legnicy.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Umowa na wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego do zarządzania uczelnią wraz z systemem zarządzania licencjami opiewa na kwotę 2 212 768,77 zł brutto zł.

Rozwiązania informatyczne autorstwa Simple SA zostaną kompleksowo wdrożone w module Dziekanat wspierającym pracę uczelni, z funkcjonalnościami m.in. obsługa sesji egzaminacyjnych i prac dyplomowych czy Obsługa procesu dydaktycznego, a także, w module Wirtualna uczelnia, w ramach którego Simple wdroży m.in. Internetową rekrutację kandydata i Plany studiów. Ponadto Wykonawca wdroży system do zarządzania licencjami.

Umowa dotyczy także przeprowadzenia przez Simple analizy przedwdrożeniowej, szkoleń dla administratorów i użytkowników oraz dostarczenia licencji.

Niezmiernie się cieszymy, że Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaufała nam i naszym produktom. Wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego SIMPLE EDU pozwoli uczelni na kompleksową obsługę procesów administracyjnych oraz obsługę studentów – mówi Marcin Biniek, Key Account Manager w Simple SA. Dołożymy wszelkich starań, by prace wdrożeniowe przebiegły zgodnie z harmonogramem. Dzięki ZSI łatwiejszy stanie się zarówno proces rekrutacji jak i obsługa całego procesu dydaktycznego Uczelni a SZL usprawni zarządzanie posiadanymi licencjami – dodaje Biniek.


Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top