loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

rambase erp logoHalodi Robotics i Hatteland podjęły decyzję o opracowaniu i wdrożeniu opartego na chmurze rozwiązania ERP RamBase w celu wsparcia ich platformy robotyki nowej generacji.
 
 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 


Halodi Robotics to norweska firma założona w 2015 roku, która tworzy roboty humanoidalne i kompletną technologię potrzebną do ich obsługi. Głównym założeniem firmy jest zapewnienie robotom bezpiecznego środowiska działania wśród ludzi i oferowanie ich do komercyjnego użytku w przystępnych cenach. Dzięki ostatnim przełomom na rynkach bezpieczeństwa, handlu detalicznego i opieki zdrowotnej, firma wchodzi obecnie w nową fazę znaczącego wzrostu produkcji. Współpraca z firmą Hatteland w zakresie wdrożenia systemu RamBase ERP jest bardzo ważnym elementem tego planu rozwoju.

Współpraca z Halodi Robotics to współpraca z przyszłością. Dzięki innowacyjnej technologii i modelom biznesowym, zamierzamy w najbliższych latach przełamać wiele rynków dzięki naszym bezpiecznym, pomocnym i niedrogim robotom humanoidalnym - mówi Stein Erik Maurice, Dyrektor Operacyjny w Halodi Robotics.


RAMBASE MA DOŚWIADCZENIE W PRZEMYŚLE ROBOTYCZNYM

Jakob Hatteland, założyciel i prezes Jakob Hatteland Holding, z niecierpliwością czeka by pomóc kolejnej norweskiej firmie z sektora robotyki dzięki ekspansywnemu okresowi wzrostu z RamBase Cloud ERP.

Cieszę się, że Halodi Robotics wejdzie w silną fazę komercyjną dzięki doświadczeniu, które rozwinęliśmy w RamBase", mówi Jakob Hatteland.


RamBase od wielu lat dostarcza usługi ERP dla przemysłu high-tech i robotyki. Używanie robotów i tworzenie robotów - świat produkcji się zmienia. Klienci RamBase zarówno produkują roboty, jak i wykorzystują technologię robotów do wytwarzania swoich produktów.

KOMPETENTNY PARTNER WDROŻENIOWY

Wieloletni partner RamBase Mazeppa Consulting wdroży RamBase Cloud ERP dla firmy Halodi Robotics.

Podpisanie umowy z Halodi Robotics jako klientem to dobre połączenie dla naszego zespołu. Będziemy wspierać ich ambitne plany naszym doświadczeniem w branży", mówi Erik Haaland, Dyrektor Sprzedaży w Mazeppa Consulting.


Źródło: www.rambase.com/pl/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top