loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

dahliamaticlogoZ początkiem mają rozpoczął się nowy etap współpracy DahliaMatic z Grupą CEZ w Polsce . Na mocy podpisanej umowy przeprowadzony zostanie upgrade systemu ERP Microsoft Dynamics AX 2009 do najnowszej wersji Dynamics 365 for Finance i Supply Chain Management. Zakres prac obejmie wszystkie obszary kluczowe dla codziennego funkcjonowania polskich spółek z Grupy CEZ w obszarach: Finanse, Kontroling, Logistyka, Magazyn, Kadry i Płace.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 
 

Nasza współpraca z dedykowanym Zespołem Grupy CEZ rozpoczęła się już ponad dekadę temu. – mówi Marcin Rosiak, Dyrektor Pionu Microsoft w DahliaMatic. W 2008 udało nam się wspólnie zrealizować wdrożenie systemu Microsoft Dynamics AX i od tego czasu blisko współpracujemy na co dzień realizując usługi w ramach umowy serwisowej. Upgrade systemu to duży krok w kierunku jeszcze większej optymalizacji i informatyzacji procesów, tym bardziej cieszę się, że będziemy mieli możliwość dalszego wspierania Grupy CEZ w Polsce w jej cyfrowej transformacji. – dodaje.


Projekt jest obecnie w fazie analitycznej. Start produkcyjny planowany jest na styczeń 2023 r.

Źródło: www.dahliamatic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top