loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, POBIERZ I PORÓWNAJ.


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

dahliamaticlogoZ początkiem mają rozpoczął się nowy etap współpracy DahliaMatic z Grupą CEZ w Polsce . Na mocy podpisanej umowy przeprowadzony zostanie upgrade systemu ERP Microsoft Dynamics AX 2009 do najnowszej wersji Dynamics 365 for Finance i Supply Chain Management. Zakres prac obejmie wszystkie obszary kluczowe dla codziennego funkcjonowania polskich spółek z Grupy CEZ w obszarach: Finanse, Kontroling, Logistyka, Magazyn, Kadry i Płace.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 

Nasza współpraca z dedykowanym Zespołem Grupy CEZ rozpoczęła się już ponad dekadę temu. – mówi Marcin Rosiak, Dyrektor Pionu Microsoft w DahliaMatic. W 2008 udało nam się wspólnie zrealizować wdrożenie systemu Microsoft Dynamics AX i od tego czasu blisko współpracujemy na co dzień realizując usługi w ramach umowy serwisowej. Upgrade systemu to duży krok w kierunku jeszcze większej optymalizacji i informatyzacji procesów, tym bardziej cieszę się, że będziemy mieli możliwość dalszego wspierania Grupy CEZ w Polsce w jej cyfrowej transformacji. – dodaje.


Projekt jest obecnie w fazie analitycznej. Start produkcyjny planowany jest na styczeń 2023 r.

Źródło: www.dahliamatic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top