loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP zostanie zintegrowany z istniejącymi aplikacjami odpowiedzialnymi za procesy rozliczeń bankowych, przepływu pracy i obiegu dokumentów oraz raportowania. Co ważne pozwoli także na integrację z pozostałymi systemami dydaktycznymi.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 
 
Automatyzacja procesów

Dynamics 365 pozwala zmienić charakter swojego tradycyjnego zarządzania finansami, automatyzować procesy, aby zwiększać efektywność i lepiej kontrolować koszty, zmniejszać nakłady operacyjne i złożoność finansową. Jest wykorzystany przez klientów z różnych branż na całym świecie.

Eliminacja dodatkowej dokumentacji zewnętrznej

System one4all (na bazie Microsoft Dynamics 365) dedykowany dla Uczelni to globalne i spójne prowadzenie projektów poprzez wspólne i jednolite kategorie opisowe pozwala uzyskiwać szereg korzyści – np. raporty w różnych układach, a także zwiększa wiarygodność danych dzięki temu, że nie muszą być one przenoszone czy przetwarzane przez inne źródła/miejsca systemu.

Środowisko naukowe potrzebuje nowoczesnej struktury organizacyjnej, wspieranej przez najnowsze technologie. Cieszymy się, że kolejna uczelnia zdecydowała się korzystać z autorskiego rozwiązania Arcus SI – platformy one4all na bazie Microsoft Dynamics 365, która jest jedynym tego rodzaju rozwiązaniem w Europie. System dedykowany do zarządzania działalnością szkół wyższych z pewnością zapewni kompleksowe wsparcie i integrację procesów zachodzących na Uniwersytecie Gdańskim. To duży krok w stronę cyfryzacji i dalszego rozwoju uczelni przy wsparciu najnowocześniejszych technologii - Maciej Czernaś, Prezes Arcus SI


Źródło: arcus si

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top