loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

snt logoIBM Cloud oferuje najbardziej otwartą i bezpieczną chmurę publiczną dla przedsiębiorstw oraz zaawansowane funkcje zarządzania danymi i wykorzystania sztucznej inteligencji. Jest to kompleksowa platforma chmurowa obejmująca ponad 190 produktów i usług z zakresu danych, kontenerów, sztucznej inteligencji, internetu rzeczy i technologii blockchain.

 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 
 
System ERP to zaawansowane narzędzie do całościowego zarządzania przedsiębiorstwem. Kontroluje on oraz zarządza najważniejszymi zasobami i procesami. Serwery IBM Power Systems, dostępne w Chmurze IBM Cloud, po raz 10. z rzędu w zestawieniu ITIC Global Server Hardware zostały uznane za najlepsze serwery klasy korporacyjnej.

Nowoczesne zarządzanie – co zyskują firmy?

Światowym liderem rozwiązań ERP jest firma SAP, której oprogramowanie służy do zarządzania bardzo szerokim zakresem biznesu (od finansów, księgowości i HR, przez zaopatrzenie, zarządzanie zakupami i zapasami, po produkcję, sprzedaż i dystrybucję). Platformę IBM Cloud cechują elastyczność, bezpieczeństwo i wydajność na poziomie odpowiednim do wdrożenia systemu SAP S/4HANA. Oferuje ona również najwydajniejsze serwery działające w chmurze, które zajmują 4 z 5 czołowych pozycji w testach wydajnościowych SAP.

Wygoda i elastyczność, czyli dlaczego warto przejść do chmury

Według danych Deloitte z raportu „Chmura publiczna w Polsce”, 90% firm identyfikujących się jako liderzy rynku korzysta z rozwiązań w chmurze. Wśród organizacji aspirujących do grona liderów ten odsetek wynosi 50%. Co ciekawe, organizacje, które już korzystają z chmury, największą jej wartość widzą w skalowalności, elastyczności oraz uproszczeniu zarządzania środowiskiem IT.

Bezpieczeństwo danych w chmurze IBM

Informacje gromadzone i przetwarzane przez firmy w systemach ERP to często zasoby o znaczeniu strategicznym dla biznesu. Dlatego tak ważne jest, aby obsługującej je rozwiązania, oprócz szybkości i elastyczności gwarantowały także bezpieczeństwo.

IBM Cloud zapewnia trwałe bezpieczeństwo aplikacji i obciążeń korporacyjnych z wykorzystaniem zasad separacji i zarządzania dostępem. IBM Cloud ułatwia także współpracę z renomowanymi partnerami, takimi jak VMware, pozwalając przy tym na zautomatyzowane wdrażanie. Rozwiązanie IBM Cloud for VMware Solutions ułatwia wykorzystanie ogromnego potencjału chmury nawet w przedsiębiorstwach, które dopiero zaczynają tego rodzaju transformację cyfrową. Narzędzie to znacząco usprawnia też wdrożenie środowiska SAP w całym przedsiębiorstwie.

Nie każde przedsiębiorstwo jest jednak w stanie ocenić swoje realne potrzeby związane z systemami ERP i środowiskiem, w jakim powinny być budowane. Niezbędna okazuje się często pomoc zewnętrznego partnera, który ma doświadczenie we wdrażaniu podobnych rozwiązań. Dzięki wiedzy ekspertów dopasować można zarówno środowisko chmurowe, jak i elementy samego systemu ERP, by faktycznie ułatwić pracę i optymalizować koszty. Zaufany partner potrafi w takim przypadku odmienić funkcjonowanie firmy i przynieść wymierne korzyści.

Źródło: www.snt.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top