loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Producent łodzi turystycznych, Groupe Beneteau (wraz ze spółkami wchodzącymi w skład grupy: BENETEAU, JEANNEAU, LAGOON, EXCESS, PRESTIGE, FOUR WINNS, WELLCRAFT, DELPHIA) wybrał w pełni zintegrowaną platformę do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP) od IFS, globalnego dostawcy oprogramowania dla przedsiębiorstw. Rozwiązanie IFS zostanie wdrożone przez BearingPoint, partnera IFS o statusie Platinum oraz zdobywcę nagrody IFS Global Systems Integrator of the Year Award w 2020 r. REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Aby móc zarządzać coraz bardziej złożonym przepływem informacji pomiędzy swoimi spółkami zależnymi w dziale produkcji łodzi, Groupe Beneteau chciała wymienić swój przestarzały i wysoce niestandardowy system biznesowy na scentralizowaną platformę ERP. Nowa platforma usprawni analizę danych i podejmowanie decyzji, zwiększy efektywność operacyjną dzięki harmonizacji praktyk biznesowych w ramach pionu oraz umożliwi lepszą integrację procesów i informacji pomiędzy poszczególnymi spółkami zależnymi.

Po dokonaniu oceny rozwiązań największych dostawców grupa wybrała rozwiązanie oferowane przez zespół IFS/BearingPoint z uwagi na jego bogatą wiedzę specjalistyczną i spójny projekt integracji. Rozwiązanie IFS obejmie wszystkie newralgiczne procesy biznesowe, w tym produkcję, zarządzanie projektami, łańcuch dostaw, sprzedaż i serwis oraz finanse. BearingPoint dowiódł, że jest w stanie sprostać oczekiwaniom Groupe Beneteau dzięki swojej głębokiej wiedzy w zakresie oprogramowania oraz pragmatycznemu, metodycznemu podejściu.

Od wielu lat Groupe Beneteau rozważała modernizację systemów informacyjnych w swoim dziale produkcji łodzi w celu zwiększenia ich wydajności, bezpieczeństwa i przejrzystości” — powiedział Jérôme de Metz, prezes i dyrektor generalny Groupe Beneteau. „Wszechstronne funkcje branżowe udostępniane przez rozwiązanie IFS doskonale zaspokajają nasze potrzeby, a referencje klientów z sektora produkcji przekonały nas do wyboru rozwiązania IFS i BearingPoint, które jest w pełni zintegrowane z naszym projektem biznesowym.


Marc Genevois, prezes IFS na Europę Zachodnią i Południową oraz Amerykę Łacińską, dodał:

Ponieważ jest to jedna z najbardziej renomowanych marek w branży, jesteśmy dumni z możliwości wsparcia Groupe Beneteau w jej transformacji przez zapewnienie przyszłościowej infrastruktury technologicznej, która umożliwi jej ciągły rozwój. Udostępnianie globalnym producentom wszechstronnych i konfigurowalnych funkcji branżowych to nasza specjalność, więc z chęcią wykorzystamy naszą szeroką wiedzę branżową do tego, by pomóc Groupe Beneteau w przeprowadzeniu cyfrowej transformacji.


Philippe Chaniot, partner BearingPoint, podsumowuje:

Groupe Beneteau to lider w swojej branży, dlatego jesteśmy zadowoleni i dumni z faktu, że możemy pomóc jej w zwiększeniu jakości świadczonych usług. IFS oferuje kompletne rozwiązanie spełniające te wymagania. Nasze zespoły już teraz wykorzystują swoje kompetencje i doświadczenie do zapewnienia sukcesu tego projektu.


Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top