loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

STREAMSOFTBranża biomedyczna cechuje się specyficznymi potrzebami w zakresie produkcji oraz musi przestrzegać restrykcyjnych norm w zakresie jakości. Wymogom tym, przy pełnej organizacji wszystkich procesów, z sukcesem sprostał system ERP Streamsoft Prestiż.


 REKLAMA 
 RISE WITH SAP 
 
Klient Streamsoft to polska firma z branży biomedycznej, która działa na ponad 60 rynkach eksportowych, posiadając w ofercie ponad 4 tys. produktów, m.in. podłoża mikrobiologiczne, krążki antybiotykowe, tabletki, odczynniki czy szybkie testy medyczne.

Doświadczeni eksperci Streamsoft przeprowadzili szczegółową analizę przedwdrożeniową, dzięki której w pełni dopasowali system ERP Streamsoft Prestiż do potrzeb firmy BioMaxima.

Moduły, które w wyniku wdrożenia wspierają pracę to: Zarządzanie Produkcją wraz z harmonogramowaniem szczegółowym, Handel i Magazyn, Logistyka wraz z aplikacją uzupełniającą Kurierzy, DMS, CRM, a także Finanse i Księgowość, Kadry i Płace, oraz BI.

Pełna kontrola jakości i kosztów produkcji

Streamsoft Prestiż zapewnia m.in. bieżącą kontrolę nad jakością produkowanych wyrobów oraz pełną kalkulację kosztów produkcji. W ten sposób powstaje wysokojakościowy towar przy jednoczesnej oszczędności czasu i redukcji kosztów. Rozbudowany moduł Zarządzania Produkcją ze swoją funkcjonalnością harmonogramowania szczegółowego pozwala także w firmie BioMaxima planować i rozkładać zlecenia w czasie, oczywiście z uwzględnieniem terminów dostaw i dostępności surowców. Ponadto zagwarantowana została pełna identyfikacja numerów serii surowców i terminów ważności w produkcji. Dla każdej serii wyrobów są nadawane automatycznie unikalne numery serii oraz terminy ważności.

Wszystko pod kontrolą

System ERP od Streamsoft nadzoruje także pozostałe procesy biznesowe u Klienta, gwarantując m.in. usprawnienie pracy magazynu oraz wysyłek do klientów czy kontrolę nad obszarami finansowo-księgowym oraz kadrowym. Inwestycja w ERP to także obniżenie kosztów i czasu pracy - dzięki ograniczeniu tworzenia raportów w formie papierowej, skrócenie czasu potrzebnego na raportowanie - dzięki natychmiastowemu dostępowi do danych i rozbudowanym możliwościom ich analizy oraz wzrost wydajności pracy - dzięki standaryzacji jej metod.

Co o wdrożeniu Streamsoft Prestiż mówi sama BioMaxima? Sprawdź na streamsoft.pl/zaufali-nam/biomaxima/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top