loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

microsoft logo 2018Grupa KRUK, lider rynku zarządzania wierzytelnościami w Europie Środkowej, wybrała system Microsoft Dynamics 365, który będzie wspierał procesy zarządcze i decyzyjne w międzynarodowym środowisku działania firmy. Chmurową wersją systemu zostały objęte takie obszary firmy jak finanse, obsługa zamówień i procesów zakupu oraz zarządzanie kapitałem ludzkim. Z systemu Dynamics 365 będą korzystali wszyscy pracownicy Grupy KRUK.


 REKLAMA 
 3 30 04 350x350 
 
 W ciągu kilkunastu lat swojej działalności firma KRUK stała się międzynarodową grupą obecną w 7 krajach europejskich, wyspecjalizowaną w szeroko pojętym obszarze zarządzania wierzytelnościami. Obecnie w skład Grupy KRUK wchodzi szereg spółek oferujących kompleksowy, nowoczesny i zintegrowany pakiet usług mających na celu wsparcie klientów Grupy w odzyskaniu wiarygodności finansowej.

Głównym celem wdrożenia systemu Dynamics 365 jest zapewnienie najwyższego poziomu efektywności procesów związanych z obsługą zakupów (Procure to Pay) oraz zarządzania kapitałem ludzkim (Human Capital Management) w spółkach Grupy KRUK. Wprowadzone rozwiązanie ma podnieść efektywność obsługi klientów wewnętrznych oraz ma na celu redukcję technicznej i administracyjnej obsługi tych procesów.

Wprowadzenie systemu Microsoft Dynamics 365 wspomagającego zarządzanie jest jednym z elementów wsparcia strategii Grupy KRUK w obszarze transformacji LEAN i transformacji cyfrowej.

Jednym z efektów cyfrowej transformacji przedsiębiorstw jest optymalizacja procesów wewnętrznych i uzyskanie ich maksymalnej efektywności. KRUK SA to jedna z najdynamiczniej rozwijających się organizacji, która właśnie dzięki zwinności procesowej skutecznie działa na kilku rynkach europejskich. Pakiet zintegrowanych aplikacji w chmurze Dynamics 365 pozwoli na szybkie dostosowanie do skali rozwoju firmy, jak i na wsparcie w kluczowych obszarach jej funkcjonowania. Co więcej, znaczącą korzyścią dla firm stosujących rozwiązanie jest również szybkość wdrożenia, która nie zakłóca bieżącej pracy firmy, a także skalowalność i widoczna efektywność finansowa. Jesteśmy przekonani, że wspomniane atuty zostaną również docenione przez Grupę KRUK” – podkreśla Agnieszka Zarzycka, szefowa działu Dynamics w polskim oddziale Microsoft.


W ramach wdrożenia uruchamiane są takie moduły systemu jak: Finanse, Konsolidacja, Zakupy, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Za wdrożenie odpowiedzialna jest firma Bonair, natomiast partnerami działań są LMS w obszarze szkoleń i HRlink w obszarze rekrutacji elektronicznej i multipostingu.

Źródło: www.microsoft.com/pl-pl/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top