loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że Séché Environnement, jeden z czołowych graczy na francuskim rynku odzyskiwania i utylizacji odpadów każdego typu, zdecydował się na wdrożenie systemu IFS Applications w usłudze IFS Managed Cloud na platformie Microsoft Azure.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Séché Environnement działa w 15 krajach na całym świecie i specjalizuje się w zarządzaniu usuwaniem bardzo złożonych odpadów. Opracowuje nowoczesne rozwiązania do odzyskiwania i utylizacji odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne. Funkcjonuje przy tym na rynkach, które są ściśle uregulowane i cechują się dużymi barierami wejścia.

Aby wesprzeć swój intensywny rozwój, przedsiębiorstwo musiało wymienić dotychczasowy system biznesowy, ponieważ nie zaspokajał on już potrzeb użytkowników i nie pomagał firmie w osiągnięciu jej celów. Po dogłębnej ocenie czołowych dostawców oprogramowania ERP, w tym firm SAP i IFS, decydenci z Séché Environnement wybrali system IFS Applications. Skłoniły ich do tego niezawodne narzędzia branżowe dostępne na tej platformie, intuicyjna obsługa i elastyczna architektura udostępniania usług.

Firma IFS zaprezentowała rozwiązanie, które spełnia wszystkie nasze wymagania branżowe w bardzo skalowalnej, w pełni zarządzanej architekturze chmury — powiedział Philippe Cavrot, dyrektor ds. informatycznych w firmie Séché Environnement. „Zgodnie z naszą strategią, w której stawiamy przede wszystkim na chmurę, platforma IFS Managed Cloud pozwoli naszym informatykom skoncentrować się na zadaniach zwiększających wartość, a nie na obsłudze technicznej i eksploatacji systemu ERP. Wymiana przestarzałego systemu biznesowego to dla nas zarazem szansa na przegląd procesów i wdrożenie nowych protokołów nadzoru nad danymi.

Z dumą wspieramy grupę Séché Environnement w jej ważnej misji, jaką jest bezpieczna gospodarka odpadami” — powiedział Christophe Ceze, dyrektor zarządzający IFS na Francję i kraje Beneluksu. „Nasze rozwiązania zostały zaprojektowane z myślą o nieskomplikowanej obsłudze złożonych procesów biznesowych. Cieszymy się na wspólną pracę z grupą Séché Environnement nad stworzeniem technologicznych ram dla jej przyszłego rozwoju.


System IFS Applications będzie używany przez ok. 700 pracowników Séché Environnement do obsługi procesów o znaczeniu krytycznym, takich jak zaopatrzenie, sprzedaż, gospodarka odpadami, obsługa techniczna, produkcja, zarządzanie projektem, zapasy, finanse, zarządzanie dokumentacją, zarządzanie jakością i zarządzanie kapitałem ludzkim.

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top