loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że TLT-Turbo GmbH, jeden z czołowych producentów zaawansowanych technicznie wentylatorów przemysłowych i systemów wentylacji na świecie, zdecydował się na wdrożenie systemu ERP IFS Applications™ w swoich placówkach w Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Indiach i RPA.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Najnowsze rozwiązania wentylacyjne firmy TLT-Turbo można spotkać w londyńskim metrze, w tunelu aerodynamicznym zespołu F1 Ferrari w Maranello i w największej w Europie kopalni miedzi Polkowice-Sieroszowice.

Dotychczasowe oprogramowanie SAP nie pasowało do modelu biznesowego zakładającego globalną produkcję opartą na projektach. Dlatego przedsiębiorstwo rozpoczęło kompleksową analizę, aby znaleźć rozwiązanie ERP, które zapewniłoby mu efektywność realizacji projektów, kontrolę i przejrzystość. Wybór padł na system IFS Applications, który jako jedyny udostępniał wszechstronne i elastyczne funkcje do zarządzania projektem dla całego globalnego przedsiębiorstwa. Stworzenie jednego źródła informacji dostępnego we wszystkich zakładach i krajach pozwoli firmie TLT-Turbo analizować wydajność w czasie rzeczywistym i na tej podstawie podejmować lepsze decyzje.

Jedną z kwestii, na której zależało nam najbardziej, była pełna przejrzystość projektów i procesów w całym łańcuchu wartości, zapewniająca nam pełną kontrolę nad rentownością, jakością i ryzykiem” — powiedział Christian Horst, globalny dyrektor ds. cyfryzacji i projektowania w firmie TLT-Turbo. „Udało nam się zbudować partnerską relację biznesową z firmą IFS i wykorzystać jej wieloletnie doświadczenie w branżach ukierunkowanych na projekty. Oprócz niezawodnych funkcji systemu IFS Applications przekonały nas również elastyczna architektura platformy i jej otwarte interfejsy API, które pozwalają nam bez trudu integrować oprogramowanie innych firm i rozszerzać nasze możliwości za pomocą technologii nowej generacji, takich jak internet rzeczy.


Bardzo cieszymy się, że możemy powitać firmę TLT-Turbo w gronie klientów IFS, do którego należą najsłynniejsze marki na świecie” — dodał Marcus Pannier, dyrektor zarządzający IFS na region Niemiec, Austrii i Szwajcarii. „Słuchamy naszych klientów i staramy się dobrze zrozumieć stojące przed nimi wyzwania. Dzięki temu udało nam się zaprojektować rozwiązanie, które może obsługiwać złożone projekty realizowane z udziałem wielu placówek z różnych krajów przy zachowaniu pełnej przejrzystości i kontroli. Mamy nadzieję, że nasza relacja z firmą TLT-Turbo będzie długa i owocna dla obu stron.Wdrożeniem rozwiązania IFS zajmie się firma Eqeep, IFS Certified Platinum Services Partner Eqeep. System będzie obsługiwać wszystkie procesy biznesowe o znaczeniu krytycznym, w tym produkcję, zarządzanie projektem, obsługę techniczną, łańcuch dostaw w obszarze sprzedaży i usług, zarządzanie magazynem, zarządzanie mobilnymi zleceniami roboczymi, zarządzanie dokumentacją i finanse.

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top