loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

dahliamaticlogoWspółpraca pomiędzy H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. a DahliaMatic rozpoczęła się w 2019 roku, po rozstrzygnięciu przetargu na wybór docelowego systemu ERP dla Grupy Kapitałowej  HCP S.A. Projekt obejmuje kompleksowe wdrożenie systemu ERP w kluczowych obszarach działalności przedsiębiorstwa, takich jak zarządzanie produkcją, logistyka, zakupy, finanse, kadry i płace oraz controlling.


 REKLAMA 
 sente 
 
Oprócz dostawy systemu, umowa obejmuje również szeroki transfer wiedzy, w tym szkolenia oraz techniczne wsparcie po wdrożeniu systemu. Po odbyciu wielu spotkań projektowych, wnikliwym testowaniu systemu oraz szkoleniach, zespół Cegielskiego rozpoczyna prace nad produkcyjnym startem systemu.

Ze względu na pandemię i wprowadzone ograniczenia konieczne było rozłożenie procesu startu systemu na fazy. Od początku maja 2020 roku system Asseco Softlab ERP działa już w obszarze zarządzania finansami, a wkrótce rozpocznie się uruchomienie kolejnych obszarów z zakresu logistyki i zarządzania magazynami.

Obecna sytuacja to wyzwanie, z którym musimy się mierzyć podczas realizacji tego projektu. Plan i harmonogram wdrożenia musieliśmy dopasować do realiów i zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo Zespołów. Jednocześnie skupialiśmy się na doprowadzeniu do możliwie jak najszybszego startu produkcyjnego. Uruchomienie pierwszych modułów to wspólny sukces naszych specjalistów oraz Zespołu Klienta. – mówi Piotr Cierlik, Dyrektor Pionu Softlab w DahliaMatic.


Źródło: www.dahliamatic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top