loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ
I-PCCInfor poinformował o podjęciu przez firmę De Menken Keuken decyzji o wyborze systemu Infor M3 do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP). Celem wdrożenia ma być ułatwienie rozwoju przedsiębiorstwa, wzrost efektywności i zapewnienie ciągłości biznesowej. Elastyczne, przyszłościowe rozwiązanie pozwoli tej holenderskiej firmie rozszerzyć mechanizmy zarządzania jakością i kontroli, usprawnić zarządzanie magazynem, produkcją i dystrybucją, a także zwiększyć widoczność łańcucha dostaw.


 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
De Menken Keuken to rodzinne przedsiębiorstwo dysponujące bogatą ofertą sałatek, sosów i produktów mięsnych przeznaczonych dla odbiorców z sektorów handlu detalicznego, usług gastronomicznych i hotelarskich. Produkty te są sprzedawane głównie pod własnymi markami. W ofercie znajduje się m.in. marka Saladespecialiteiten sprzedawana przez sieć supermarketów Albert Heijn, carpaccio marki de Vleeschmeesters oraz różne pasty na bazie oliwek i kaparów (tapenady) i humusu.

Poprzednio stosowane oprogramowanie ERP było rozwiązaniem przestarzałym i kończył się okres jego wsparcia, dlatego holenderski producent żywności poszukiwał nowego systemu. W wyniku porównania ofert trzech dostawców okazało się, że system Infor idealnie spełnia zdefiniowane wymagania. Hilbert Klop, dyrektor ds. finansowych firmy De Menken Keuken, stwierdził:

Firmy Infor i Infor Alfa-Beta dobrze znają naszą branżę, a my mamy zaufanie do jakości ich rozwiązania ERP i jego funkcjonalności, dlatego wybór systemu Infor był dla De Menken Keuken zupełnie naturalną decyzją. Dostawca rozumie nasze potrzeby i cele, a aplikacja w idealny sposób ułatwia ich realizację.


Dzięki standaryzacji Infor M3 firma De Menken Keuken może przeprowadzić migrację z obecnego rozwiązania opartego na systemie IBM AS/400 do nowoczesnego, innowacyjnego, branżowego środowiska, które pozwoli zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, ułatwi kontrolę kosztów, pozwoli ograniczyć liczbę zadań wykonywanych ręcznie i zwiększy efektywność działania.

Cieszymy się, że firma De Menken Keuken uzyskała solidny fundament, dzięki któremu będzie mogła zrealizować zakładane cele i stać się czołowym dostawcą w branży produktów z własną marką, zwłaszcza że koszty i poziom innowacyjności mają na tym rynku kluczowe znaczenie” — powiedział Kees van den Houten, dyrektor regionalny firmy Infor na kraje Beneluksu. „System Infor M3 zawiera zaawansowane funkcje specyficzne dla branży spożywczej, umożliwiające rozwój firmy i optymalizację metod działania oraz ułatwiające uzyskanie nowych źródeł przychodów.


Firma De Menken Keuken rozważa także zakup rozwiązania Infor do zarządzania cyklem życia produktów (PLM).

Źródło: www.i-pcc.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top