loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ
sbiznes logoStal Impex to firma specjalizująca się w wytwarzaniu wysoko przetworzonych wyrobów stalowych w postaci kształtowników – rur i profili zamkniętych oraz otwartych, tuneli foliowych (profesjonalnych i hobbystycznych), namiotów garażowych oraz bram i ogrodzeń wykonanych metodą bezspawową.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Siedziba spółki mieści się w Krośnie (województwo podkarpackie), a zakład produkcyjny w Gorlicach (województwo małopolskie). Stal Impex Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1997 roku. Początkowo Spółka zajmowała się importem rur i profili. Siedziba Spółki mieści się w Krośnie (województwo podkarpackie), a zakład produkcyjny w Gorlicach (województwo małopolskie). Firma oferujemy szeroką gamę produktów wysokiej jakości. Odbiorcami naszych wyrobów są zarówno firmy polskie jak i zagraniczne.

Po wnikliwej analizie systemów informatycznych dostępnych na rynku wybraliśmy system sBiznes ® w obszarze PERSONEL i patrząc z perspektywy czasu był to optymalny wybór dla naszej firmy. System sBiznes ® spełnia nasze oczekiwania a jego intuicyjność pozwoliła nam wdrożyć w stosunkowo krótkim czasie podstawowe funkcje w danym obszarze. Konsultacji na bieżąco reagują na nasze uwagi i sugestie. System sBiznes ® ciągle jest rozwijany i już wkrótce może dominować na polskim rynku. Dedykowany jest dla firm, które poszukują rozwiązań na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. Ze swej strony polecam to rozwiązanie dla wszystkich poszukujących niezawodne systemy informatyczne w przystępnej cenie - Irena Wojtaniec, Pełnomocnik Zarządu Stal Impex Sp. z o.o.


Bardzo ważnym a być może i najważniejszym czynnikiem rozwoju systemu sBiznes ® jest ciągłe wsłuchiwanie się w potrzeby rynkowe. Jako firma zawsze szybko reagujemy na oczekiwania naszych klientów oraz na bieżąco analizujemy uwagi i sugestie od naszych partnerów i klientów podkreśla Główny Projektant Systemów Informatycznych Andrzej Maziarz


Źródło: www.sbiznes.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top