loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Czołowy dostawca rozwiązań hydraulicznych dla sektora energii odnawialnej wdroży kompleksowy pakiet ERP firmy IFS w swojej centrali w Hiszpanii oraz w spółkach zależnych w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Indiach i Brazylii.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że Hine Group, globalny dostawca rozwiązań hydraulicznych i systemów chłodzenia dla firm przemysłowych i sektora energii odnawialnej, wdroży pakiet IFS Applications™ w celu zwiększenia wydajności operacyjnej i konkurencyjności.

Firma Hine Group z siedzibą w Hiszpanii została założona w 1974 r. Ma ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu, rozwijaniu i produkcji systemów hydraulicznych. Pomaga swoim klientom odnosić sukcesy w wysoce konkurencyjnym środowisku. Z jej technologii korzysta około 65 000 turbin wiatrowych. Hine Group ma siedem zakładów produkcyjnych i zatrudnia ponad 650 pracowników w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach, Indiach i Brazylii.

Po rygorystycznym procesie wyboru rozwiązania, w którym byli brani pod uwagę globalni dostawcy systemów ERP, tacy jak SAP, Infor i Microsoft, firma Hine Group wybrała oprogramowanie IFS Applications z uwagi na jego kompleksowe, gotowe do użycia funkcje. Decydującymi czynnikami były: możliwość elastycznej skalowalności i konfigurowalności w celu dostosowania do potrzeb poszczególnych działów firmy oraz zaawansowane funkcje raportowania.

Wybór IFS Applications to kolejny ważny krok w strategicznym projekcie transformacji, zapoczątkowanym przez Hine Group w 2017 roku w celu ujednolicenia swojej działalności biznesowej na całym świecie. Główne cele wdrożenia obejmują zwiększenie produktywności, usprawnienie podejmowania decyzji i uzyskanie pełnego obrazu działania wszystkich zakładów na całym świecie w czasie rzeczywistym przy jednoczesnym świadczeniu klientom najlepszych i najbardziej konkurencyjnych usług.

Inwestycja w system IFS Applications podkreśla nasze zaangażowanie w realizację strategii firmy, która umożliwi nie tylko transformację technologiczną, lecz także przekształcenie procesów i sposobów pracy w celu stawienia czoła wyzwaniom przyszłości”— powiedział Lander Guibelalde, dyrektor generalny Hine Group.


Juan González, menedżer IFS na Hiszpanię i Portugalię, dodał:

Jesteśmy niezmiernie dumni, że Hine Group, będąca niezwykle cenioną marką zarówno w Hiszpanii, jak i na całym świecie, wybrała nasze oprogramowanie. Jesteśmy przekonani, że nasze bogate doświadczenie wyniesione ze współpracy z globalnymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi sprawi, że system IFS Applications będzie idealnym rozwiązaniem dla Hine Group. Cieszymy się z możliwości wsparcia firmy w osiągnięciu jej celów biznesowych.


Zoran Radumilo, który niedawno dołączył do IFS jako prezes regionalny, podziela ten entuzjazm:

Ta strategiczna umowa potwierdza zdolność IFS do zapewnienia wsparcia szybko rozwijającym się firmom na kluczowych rynkach, takich jak Hiszpania, które potrzebują globalnej skalowalności i szybkiego zwrotu z inwestycji bez konieczności czasochłonnego dostosowywania systemu. Mamy nadzieję, że nasza współpraca z Hine Group będzie długa i owocna dla obu stron.


Oprogramowanie IFS Applications zostanie wdrożone przez LKS Group, partnera handlowego IFS w zakresie usług i rozwiązań. Rozwiązanie obejmuje procesy biznesowe o znaczeniu krytycznym, takie jak produkcja, zarządzanie projektami, obsługa techniczna, usługi posprzedażne, zarządzanie łańcuchem dostaw oraz finanse.

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top