loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

ifsIFS dostarczy kompleksowy system ERP działający w środowisku chmurowym, który pozwoli zwiększyć efektywność przedsiębiorstwa i zapewnić zgodność z rygorystycznymi wymaganiami agencji federalnych.


 REKLAMA 
 RISE WITH SAP 


IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że firma EaglePicher Technologies, czołowy dostawca akumulatorów i urządzeń energetycznych stosowanych w sektorze lotnictwa i obrony oraz w branży medycznej, zadecydował o wdrożeniu systemu IFS Applications™ jako centralnego systemu ERP przeznaczonego do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa.

Akumulatory wyprodukowane przez firmę EaglePicher zasilały i zasilają urządzenia w przestrzeni kosmicznej przez łącznie ponad 2,7 miliarda godzin bez żadnej awarii. Jej technologie są stosowane w amerykańskich pociskach rakietowych i systemach uzbrojenia, a także w innych systemach o znaczeniu krytycznym. Można je znaleźć w lądownikach marsjańskich, samolotach wojskowych, pojazdach podwodnych, a także implantach medycznych ratujących życie pacjentów.

Firma EaglePicher była zmuszona zastąpić dotychczasowy system do obsługi przedsiębiorstwa nowoczesną platformą zapewniającą efektywną pracę użytkowników w ramach wszystkich krytycznych procesów biznesowych. Jednocześnie musiała zadbać o spełnienie wszystkich rygorystycznych wymagań związanych z bezpieczeństwem i zgodnością z przepisami, stawianych dostawcom Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych. Obejmuje to w szczególności regulacje ITAR (International Traffic in Arms Regulations), DFARS (Defense Federal Acquisition Regulation Supplement) oraz standard NIST SP 800–171.

W procesie szczegółowej oceny przeanalizowano rozwiązania kilku globalnych dostawców systemów ERP. Firma EaglePicher zdecydowała się na system IFS Applications 10, który zostanie wdrożony na platformie IFS Managed Cloud udostępnianej w środowisku Microsoft Azure Government Cloud. W ramach weryfikacji przeprowadzonej przez niezależny ośrodek stwierdzono, że platforma spełnia wszystkie wymogi federalnych przepisów eksportowych oraz standardu NIST w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Rozwiązanie IFS będzie obsługiwać szeroki zakres funkcji związanych z produkcją, gospodarką magazynową, dystrybucją, księgowością i finansami, zarządzaniem łańcuchem dostaw, zarządzaniem danymi i cyklem życia produktów, zarządzaniem jakością, zarządzaniem relacjami z klientami (CRM) i zarządzaniem kapitałem ludzkim (HCM). EaglePicher zastosuje system IFS Applications także w ściśle kontrolowanym środowisku produkcji procesowej. Klienci z sektora lotnictwa i obrony oraz odbiorcy urządzeń medycznych będą mieć do dyspozycji opcje identyfikowalności produktów.

Funkcjonujemy w branży objętej wieloma regulacjami prawnymi. Kwestie bezpieczeństwa i zgodności z przepisami są dla nas równie istotne, jak uzyskanie odpowiedniego poziomu wydajności pracy użytkowników i działania procesów” — powiedział Kurt Bruenning, prezes i dyrektor ds. finansowych firmy EaglePicher. „Oznacza to, że każdy wybrany przez nas dostawca rozwiązań technologicznych musi zrealizować cały szereg rygorystycznych wymagań, a zarazem udostępnić zaawansowane funkcje za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu użytkownika. Rozwiązanie IFS spełnia te kryteria.


Jesteśmy zaszczyceni możliwością współpracy z firmą EaglePicher, która odegrała kluczową rolę w wielu spośród najważniejszych programów realizowanych w sektorze lotnictwa i obrony w ciągu ostatnich 75 lat. Od dawna koncentrujemy się na potrzebach klientów z tej branży, dlatego mamy wyjątkowe możliwości dostarczania rozwiązań technologicznych sprawdzających się w warunkach, w jakich działają poszczególne przedsiębiorstwa. Z dumą mogę stwierdzić, że nasze rozwiązania pozwalają uzyskać prawdziwe korzyści biznesowe w każdym obszarze, zarówno jeśli chodzi o zgodność z regulacjami ITAR, standardami ISO i przepisami dotyczącymi kontroli eksportu, jak i zarządzanie procesami produkcyjnymi i obsługę posprzedażną - dodał Scott Helmer, prezes pionu IFS Aerospace & Defense.


Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top