loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ
Jakob Hatteland Computer AS, norweska firma będąca jednym z innowatorów europejskiej branży ERP, rozszerza sieć partnerską w Polsce. Kolejnym dystrybutorem rozwiązania RamBase Cloud ERP, obok IT Vision oraz ITelix będzie LynxIT. Dzięki dynamiczne rozwijającej się współpracy coraz więcej polskich przedsiębiorców będzie mogło skorzystać z rozwiązania proponowanego przez Hatteland Holding.


 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
LynxIT w naszym flagowym produkcie, RamBase Cloud ERP, dostrzegają potencjał do poszerzenia swojej różnorodnej oferty rynkowej. Doceniają przede wszystkim naszą przewagę w porównaniu z innymi rozwiązaniami typu ERP On-premise, czyli atrakcyjne TCO, krótki czas potrzebny na wdrożenie oraz przewidywalność kosztową dla klientów końcowych. Szukając nowego partnera zależało nam na tym, abyśmy mogli dotrzeć do jak najszerszego grona potencjalnych klientów dostarczając im korzyści, które były niedostępne wcześniej na polskim rynku. Taką możliwość daje współpraca z LynxIT. Jest to już trzeci podmiot współpracujący w ramach tworzenia sieci partnerów implementacyjnych w Polsce. Jestem przekonany, że kolejne podmioty dołączą do nas niebawem, a pierwsze wdrożenia ruszą lawinowo z początkiem 2020 roku.” – mówi Jakub Polkowski Channel Executive Poland, RamBase / Jakob Hatteland Computer AS.


LynxIT od ponad 15 lat realizuje projekty wdrożeniowe IT i świadczy usługi konsultingowe obejmujące m.in. rozwój biznesu, analizy biznesowe i funkcjonalne. W portfolio klientów znajdują się firmy z różnych branż, między innymi: sprzedaży i dystrybucji hurtowej, bankowości i ubezpieczeń, ale też telekomunikacji i energetyki.

Zależy nam, żeby coraz więcej polskich przedsiębiorców mogło przekonać się, o dzianiu rozwiązania jakie oferujemy. RamBase Cloud ERP to doskonałe narzędzie IT skrojone na miarę potrzeb firm mających ambicje działania z sukcesem w dobie cyfrowej gospodarki opartej o międzynarodowe relacje biznesowe. – dodaje Jakub Polkowski.


RamBase Cloud ERP to platforma dająca szerokie możliwości i efektywnie wspomagająca prawie wszystkie elementy zarządzania przedsiębiorstwem. Kluczowe obszary wsparcia systemu to m.in. relacje z klientami i dostawcami, zarządzanie jakością i przepływem dokumentacji, kadry, koordynacja procesów produkcji / transportu, sprzedaż, logistyka, usługi, administracja, finanse i księgowość. Efektywne wdrożenie pozwala także otworzyć biznes na całe spektrum możliwości automatyzacji i tzw. Industry 4.0, Internet of things (IoT).

Hatteland Holding działa na arenie międzynarodowej już od 150 lat, a od ponad 4 dekad specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych technologii dla sektora enterprise. Ostatnie 20 lat w rozwoju firmy to ścisła specjalizacja IT w sekcji kompleksowych systemów ERP, która doprowadziła Hatteland Holding do pozycji jednego z najbardziej innowacyjnych podmiotów w branży ERP na terenie Europy.

Źródło: Hatteland

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top