loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Koniec listopada zaowocował nowym kontraktem dla Simple SA. Dostawa licencji, szkolenie, instalacja i konfiguracja Zintegrowanego Systemu Informatycznego to przedmiot nowej umowy, którą spółka zawarła z Opolskim Centrum Onkologii.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Simple SA wdroży ZSI w obszarach: Finanse i księgowość, Zakupy i sprzedaż, Majątek trwały, integracja z HIS. Prace wdrożeniowe potrwają do 30 marca 2020 roku.

Obsługa procesów finansowych, kontrola kosztów, budżetów i integracja z systemem medycznym to elementy, bez których nie obejdzie się żadna placówka medyczna. Jesteśmy pewni, że dzięki wdrożeniu systemu Simple ERP oraz integracji z posiadanym przez Zamawiającego SIMPLE iMED wszystkie procesy staną się prostsze a Opolskie Centrum Onkologii zyska sprawniejsze zarządzanie. Przed nami prace wdrożeniowe, które będziemy realizować etapowo do końca marca 2020 roku – mówi Marcin Biniek Key Account Manager Simple SA.


Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top