loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

sbiznes logoCzołowy producent stojaków rowerowych i elementów małej architektury firma Krosstech Sp. z o.o. S.k. z Krosna dokonała wyboru systemu ERP sBiznes ® i był to najlepszy z możliwych wyborów.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Jesteśmy polskim producentem stojaków rowerowych, elementów małej architektury miejskiej, przemysłowej oraz drogowej. Dynamiczny rozwój firmy wymusił konieczność wdrożenia nowoczesnego systemu informatycznego, który będzie wspomagał nasze procesy decyzyjne.

Po wnikliwej analizie systemów dostępnych na rynku wybraliśmy system sBiznes ® i patrząc z perspektywy czasu był to optymalny wybór dla naszej firmy.

System sBiznes ® spełnia nasze oczekiwania a jego intuicyjność pozwoliła nam wdrożyć w stosunkowo krótkim czasie podstawowe moduły i funkcjonalności Obecnie wdrażamy kolejne moduły, które przyśpieszą nasze procesy decyzyjne oraz usprawnią zarządzanie produkcją i sprzedażą.

System sBiznes ® ciągle jest doskonalony, rozwijany i już wkrótce może dominować na polskim rynku. Dedykowany jest dla firm, które poszukują rozwiązań na miarę swoich potrzeb i oczekiwań.

Ze swej strony polecam to rozwiązanie dla wszystkich poszukujących niezawodne systemy informatyczne w przystępnej cenie.

Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Krosstech Sp. z o.o. S.k. Arkadiusz Tutak


Źródło: www.sbiznes.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top