loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, podpisał z firmą Tietex International umowę licencyjną dotyczącą systemu IFS Applications™ do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) w jej centrali w miejscowości Spartanburg w Karolinie Południowej oraz oddziale Tietex Asia w Laem Chabang w Tajlandii.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Kierownictwo firmy Tietex jednogłośnie wybrało system IFS Applications w chmurze Microsoft Azure po gruntownej weryfikacji przeprowadzonej przez niezależną firmę doradczą Knowledgepath Consulting specjalizującą się w systemach ERP. Tietex zaangażował firmę Knowledgepath do pomocy przy wymianie swojego poprzedniego systemu ERP, aby dotrzymać kroku krótkim cyklom rozwoju produktów w branży tekstylnej.

Firma Tietex wykupiła licencję na system IFS Applications dla swoich 600 pracowników rozsianych po całym świecie, którzy będą korzystać z tego samego oprogramowania w chmurze zapewniającego bardziej jednorodne środowisko operacyjne i obsługę klienta. System IFS Applications będzie także służył jako platforma dla systemów robotyki i automatyki oraz do wykorzystania danych z internetu rzeczy (IoT).

Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak skuteczny jest ten system” – stwierdził John Goforth, dyrektor ds. informatyki w Tietex. „Odpowiada nam zarówno sposób, w jaki IFS Applications został zaprojektowany, jak i perspektywiczna wizja jego producenta. IFS już oferuje lub niebawem wprowadzi produkty wykorzystujące nowatorskie technologie, takie jak sztuczna inteligencja (AI), przetwarzanie brzegowe czy IoT. Inni dostawcy wiele o tym mówią, ale na razie nie oferują niczego konkretnego.


Cindy Jaudon, prezes IFS na region Ameryk, dodała:

Producenci globalni, tacy jak Tietex, potrzebują oprogramowania dla przedsiębiorstw, które zaprojektowano z myślą o globalnych firmach z wieloma lokalizacjami. Ponadto jego dostawca sam musi mieć globalny zasięg, który będzie wspierać działalność w różnych regionach. IFS jest dostawcą wybieranym przez ambitne firmy starające się pozyskać prawdziwie globalny system ERP, aby na całym świecie mieć spójne informacje i środowisko sprzyjające współpracy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top