loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Kontrakt z Akademią Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie to kolejny sukces Simple SA w tym miesiącu. Umowa obejmuje dostawę licencji, wdrożenie systemu księgowo-kadrowego (ERP) oraz świadczenie usług gwarancyjnych. Wartość kontraktu to 922 500 zł brutto.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Zakres prac zawartych w umowie przewiduje wdrożenie w obszarach: Finanse i Księgowość, Zakupy i Sprzedaż, Logistyka, Gospodarka Magazynowa, Majątek Trwały, Kadry i Płace, Budżetowanie, Zarządzanie Projektami, Raporty i Analizy/Business Intelligence (BI).

Nasz system cieszy się dużym zainteresowaniem i z powodzeniem wdrażają go kolejne uczelnie. Cieszymy się z faktu nawiązania współpracy z Akademią Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie, która dzięki temu uzyska możliwość sprawnego zarządzania finansami, kadrą pracowniczą, projektami, a w rezultacie – stanie się bardziej konkurencyjna – mówi Marcin Biniek, Key Account Manager Simple SA.


Przed nami okres prac wdrożeniowych, które zamierzamy przeprowadzić sprawnie, tak aby zakończyć je już pod koniec bieżącego roku – dodaje Marcin Biniek.


Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top