loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

7 978 272,00 zł brutto to kwota kontraktu Simple SA, który firma podpisała z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu, Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu, Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku, Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu oraz Wyższą Szkołą Filologiczną we Wrocławiu. To najwyższa kwota kontraktu na system SIMPLE.EDU w części dziekanatowej!


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Przed nami realizacja bardzo ciekawego projektu. Jestem dumny, że zalety rozwiązania Simple.EDU zostały docenione i wspomoże ono zarządzanie aż pięcioma uczelniami! Z powodzeniem informatyzujemy szkolnictwo wyższe w Polsce, rozszerzamy bazę naszych klientów, zbieramy opinie o naszych produktach, staramy się je ulepszać i dopasowywać indywidualnie do potrzeb. Liczymy, że współpraca z siecią Wyższych Szkół Bankowych oraz Wyższą Szkołą Filologiczną przyniesie obu stronom korzyści: dla uczelni – efektywne i sprawne zarządzanie, a dla nas - referencje od kolejnych zadowolonych Klientów - komentuje Rafał Wnorowski, prezes Simple SA.


Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu od wielu lat bierze udział w konkursach ogłaszanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju i z sukcesem korzysta z dofinansowania z Unii Europejskiej realizując m.in. zintegrowane programy dla uczelni dbające o jak najlepsze dostosowanie programów kształcenia do potrzeb otoczenia społeczno-gospodarczego. Kolejnym krokiem w kierunku budowania Uczelni nowoczesnej było wybranie Wykonawcy, który wdroży w WSB nowe oprogramowanie do obsługi toku studiów. W ramach przeprowadzonego zapytania ofertowego wybrana została firma Simple S.A. posiadająca doświadczenie w realizacji podobnych projektów, w tym na tak dużą skalę, biorąc pod uwagę, iż wdrożenie nastąpi nie tylko w WSB we Wrocławiu, ale również w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, Gdańsku, Toruniu oraz w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Planujemy, iż system obsługi toku studiów wdrożony zostanie do końca 2021 roku - podsumowuje dr Marek Natalli, Kanclerz WSB Wrocław.


Umowa obejmuje sprzedaż Zintegrowanego Systemu Informatycznego dla szkolnictwa wyższego (SIMPLE.EDU) w części dziekanatowej, w szczególności: sprzedaż licencji, wdrożenie systemu dotyczącego obsługi toku studiów, świadczenie usług utrzymania oraz świadczenie usług rozwoju dla pięciu podmiotów: Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu oraz Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu.

Wyższe Szkoły Bankowe w Poznaniu, Gdańsku, Toruniu i Wrocławiu oraz Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu należą do Grupy TEB Akademia – największej grupy uczelni niepublicznych w Polsce. Uczelnie z grupy kształcą w tej chwili ok 70 000 studentów i słuchaczy na terenie całego kraju. Uczelnie te dotychczas korzystały z własnego, autorskiego oprogramowania do zarządzania tokiem studiów. Postanowiliśmy jednak skorzystać z szansy, jaką polskim uczelniom dało Narodowe Centrum Badań i Rozwoju i pozyskaliśmy środki finansowe z Unii Europejskiej na wdrożenie nowego systemu. W trybie zapytania ofertowego na dostawcę ww. rozwiązania IT została wybrana firma Simple S.A. Dzięki wdrożeniu systemu obsługi toku studiów Simple S.A chcemy uzyskać dostęp do nowoczesnego, bezpiecznego i odpowiadającego na nasze potrzeby biznesowe narzędzia, które będzie wspierać dynamiczny rozwój naszych uczelni wyższych. Teraz przed nami analiza przedwdrożeniowa, a potem wdrożenie systemu, które planujemy zakończyć do 31 grudnia 2021 roku – mówi Agata Danowska-Ździebło, Menedżer Programu SOTS.


Cieszymy się z wygranego przetargu. Tak duży kontrakt to duży sukces dla firmy. To również znak, że nasze doświadczenie i pozycja dominującego gracza na polskim rynku uczelni wyższych ma duże znaczenie dla Klientów. Jesteśmy jednym z liderów w branży i konkurencja nie ma z nami łatwo – dodaje Monika Firlej, dyrektor Działu Handlowego Simple SA


Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top