loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ
sentelogo 120Jeśli biznes ma rozwijać się szybko, to nic nie może go ograniczać. Przepływ informacji i zadań między członkami zespołów i zespołami musi być być płynny. To wyzwanie w złożonych organizacyjnie firmach, w których w realizację jednego projektu czy procesu zaangażowanych jest wiele osób i kilka zespołów. Aby jeszcze skuteczniej wspierać rozwój i zwiększać efektywność działania firm, Sente opracowało nową odsłonę autorskiego systemu ERP - Teneum.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Elastyczność w procesach

System Teneum to nowatorskie podejście do budowania rozwiązań klasy ERP, CRM, WMS, POS. Stanowi odpowiedź na potrzeby szybko rozwijających się firm, działających w dynamicznym otoczeniu biznesowym. Wiele systemów ERP koncentruje się na liczbie funkcji i obsłudze procesów. Powtarzalne procesy to jednak tylko część zdarzeń, które każdego dnia pojawiają się w organizacjach. W zależności od specyfiki biznesu i charakteru pracy konkretnego zespołu, zdarzenia nietypowe to od kilku do kilkudziesięciu procent wszystkich zdarzeń.

Dlatego Sente stworzyło nowy system, który oprócz fundamentu, jakim jest obsługa procesów, pozwala na zwinne zarządzanie zadaniami i zdarzeniami nietypowymi. Teneum to kolejny krok w ewolucji podejścia do projektowania i funkcjonowania systemu ERP w organizacji. To pierwszy system, który w sposób skuteczny łączy podejście zadaniowo - procesowe z funkcjonalnością ERP, WMS, CRM i POS.

System nerwowy firmy

Teneum to system nerwowy firmy, który stanowi jeden, spójny ekosystem, łączący wszystkie działy, zespoły i osoby. Sercem systemu jest obszar Workflow. Zaprojektowany od podstaw moduł zarządzania przepływem pracy pozwala na zintegrowanie w jednym miejscu wszystkich działań i spraw, jakimi powinien zająć się dany operator. Niezależnie jakiego obszaru ERP to działanie dotyczy - obiegu faktur, weryfikacji zamówienia, sprawdzenia wyników raportu czy analizy - użytkownik wszystkie swoje zadania realizuje w jednym panelu. Integracja z kalendarzami pozwala na zarządzanie własnym czasem pracy w sposób wygodny i ergonomiczny. Gotowe analizy dotyczące przebiegu poszczególnych procesów czy spraw pozwalają na ocenę efektywności pracy organizacji i dają wiarygodny materiał do podejmowania decyzji o zmianach.

Ale nie tylko przepływ pracy jest ważny. Aby szybciej realizować swoje zadania, operatorzy potrzebują błyskawicznego dostępu do informacji. Do tej pory wymagało to znalezienia określonej funkcji czy raportu w systemie ERP - dlatego wiele z funkcji takiego systemu nigdy nie jest używanych. Szybki dostęp do informacji to innowacyjna funkcja systemu Teneum, wbudowana w samo jądro systemu. Aby dotrzeć do odpowiedniego dokumentu, kartoteki, raportu, zadania czy procesu, wystarczy użyć jednej wyszukiwarki.

System Teneum to również nowoczesny interfejs użytkownika, zgodny z dobrymi praktykami UX, dostępny stacjonarnie, jak i z poziomu przeglądarki oraz urządzeń mobilnych.

Rozwój trwa

System Teneum to kontynuacja doświadczeń Sente zdobytych przy projektowaniu i budowie dotychczasowego rozwiązania - systemu Sente S4. Wszystkie obszary biznesowe, które były wspierane dotychczas przez system Sente S4, są wspierane również przez system Teneum. Nowości, które niesie za sobą Teneum, to nie koniec zmian zaplanowanych przez Sente. Na przestrzeni najbliższych miesięcy architekci systemu będą kontynuować prace nad kolejnymi rozwiązaniami, które będą jeszcze efektywniej wspierać dynamicznie rozwijające się organizacje.

Źródło: www.sente.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top