loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ
sentelogo 120Jeżeli biznes ma się rozwijać dynamicznie, to nic nie może go ograniczać. Wymiana informacji i zadań między członkami zespołów i zespołami musi być płynna. To wyzwanie w firmach złożonych organizacyjnie, w których w realizację jednego projektu czy procesu zaangażowanych jest wiele osób i kilka zespołów. Żeby jeszcze skuteczniej wspierać rozwój i zwiększać efektywność działania firm, Sente opracowało nową odsłonę autorskiego systemu ERP – Teneum.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
 
Elastyczność w procesach

System Teneum to innowacyjne podejście do budowania rozwiązań klasy ERP, WMS, CRM, POS. Jest to odpowiedź na potrzeby szybko rozwijających się firm, działających w intensywnie zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Wiele systemów ERP koncentruje się na obsłudze procesów i liczbie funkcji. Powtarzalne procesy to jednak tylko część zdarzeń, które każdego dnia pojawiają się w organizacjach. W zależności od specyfiki biznesu oraz charakteru pracy danego zespołu, zdarzenia nietypowe stanowią od kilku do kilkudziesięciu procent wszystkich zdarzeń.

Dlatego właśnie Sente stworzyło nowy system, który oprócz fundamentu, jakim jest obsługa procesów, wspiera zwinne zarządzanie zadaniami i zdarzeniami nietypowymi. Teneum jest kolejnym krokiem w ewolucji podejścia do projektowania i funkcjonowania systemu ERP w organizacji. Jest to pierwszy system, który efektywnie łączy podejście zadaniowo – procesowe z funkcjonalnością ERP, CRM, POS i WMS.

System nerwowy firmy

Teneum jest systemem nerwowym firmy, będący jednym, spójnym ekosystemem, łączącym wszystkie działy, zespoły i osoby. Centrum systemu jest obszar Workflow. Zaprojektowany od podstaw moduł zarządzania przepływem pracy pozwala na integrację w jednym miejscu wszystkich spraw i działań, jakimi powinien zająć się dany operator. Niezależnie jakiego obszaru ERP dotyczy to działanie – weryfikacji zamówienia, obiegu faktur, sprawdzenia wyników raportu czy analiz – użytkownik wszystkie swoje zadania realizuje w jednym panelu. Integracja z kalendarzami pomaga zarządzać własnym czasem pracy w sposób ergonomiczny i wygodny. Gotowe analizy dotyczące przebiegu poszczególnych procesów czy spraw pozwalają na ocenę efektywności pracy organizacji i dają rzetelny materiał do podejmowania decyzji o zmianach.

Ale nie tylko przepływ pracy jest ważny. Aby szybciej realizować swoje zadania, operatorzy potrzebują szybkiego dostępu do informacji. Do tej pory wymagało to znalezienia konkretnej funkcji czy raportu w systemie ERP – dlatego wiele z funkcjonalności takiego systemu nigdy nie jest używanych. Bardzo szybki dostęp do informacji to nowatorska funkcja systemu Teneum, wbudowana w samo serce systemu. Żeby dotrzeć do odpowiedniego dokumentu, raportu, procesu, kartoteki czy zadania, wystarczy skorzystać z jednej wyszukiwarki.

System Teneum to również nowoczesny interfejs użytkownika, zgodny z dobrymi praktykami UX, dostępny zarówno stacjonarnie, jak i z poziomu przeglądarki oraz urządzeń mobilnych.

Dalszy rozwój

System Teneum jest kontynuacją doświadczeń Sente zdobytych przy projektowaniu, budowie i wdrażaniu dotychczasowego rozwiązania – systemu Sente S4. Wszystkie obszary biznesowe, które były wspierane dotychczas przez system Sente S4, są wspierane także przez system Teneum. Nowości, które niesie za sobą Teneum, to nie koniec zmian zaplanowanych przez Sente. W ciągu najbliższych miesięcy architekci systemu będą kontynuować prace nad kolejnymi rozwiązaniami, zarówno biznesowymi jak i funkcjonalnymi, które będą jeszcze bardziej efektywnie wspierać dynamicznie rozwijające się organizacje.

Źródło: www.sente.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top