loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma Simple SA podpisała kontrakt z Górnośląską Wyższą Szkołą Handlową im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. Kontrakt o wartości 1 834 429,63 zł netto (2 256 348,44 zł brutto) obejmuje wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego (ZSI) wraz z dostawą sprzętu, oprogramowania i licencji.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

Realizacja przedmiotu zamówienia odbędzie się etapowo w określonych terminach. Simple SA przeprowadzi też szkolenia dla pracowników w zakresie obsługi i poprawnego użytkowania systemu. Zakończenie wdrożenia ma nastąpić 31.03.2021 r.

Jesteśmy dumni i zadowoleni, że tak duża uczelnia wyższa na Śląsku dołączyła do grona naszych klientów. Nawiązanie współpracy z GWSH to kolejny sukces całego Zespołu i nadzieja na dalszą ekspansję w tej branży. Dzięki wdrożeniu SIMPLE.EDU uczelnia zyska możliwość efektywnego zarządzania, administrowania i organizacji pracy, a także usprawni przepływ informacji ze studentami. Łatwiejsze stanie się np. podejmowanie decyzji o otwieraniu i zamykaniu kierunków studiów i specjalności. Liczymy, że Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego poszerzy listę naszych klientów referencyjnych oraz dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie etapy prac wdrożeniowych przebiegły zgodnie z harmonogramem – mówi Monika Firlej, Dyrektor Handlowy Simple SA.


Sukces! To słowo najlepiej oddaje fakt nawiązania współpracy z Górnośląską Wyższą Szkołą Handlową im. Wojciecha Korfantego. Dziękujemy za wybór naszej oferty i liczymy na udaną współpracę – dodaje Marcin Biniek, Key Account Manager Simple SA.


Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top