loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

sentelogo 120Decyzja o wdrożeniu nowego systemu informatycznego może być podyktowana bardzo różnymi czynnikami w zależności od specyfiki firmy. Dlatego rozwiązania, odpowiadające potrzebom konkretnych przedsiębiorstw, są bardzo zróżnicowane. Jak odnaleźć się w gąszczu informacji i wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojego biznesu? Zapraszamy do zapoznania się z materiałem, który stanowi zbiór 7 najważniejszych pytań, na które należy sobie odpowiedzieć przed wyborem nowego dostawcy rozwiązań IT.

 REKLAMA 
 RISE WITH SAP 
 
Odpowiedni cel, metoda i partner biznesowy

Przed wyborem, a następnie wdrożeniem nowego systemu warto zadać sobie pytania, dzięki którym łatwiej będzie usystematyzować posiadaną wiedzę i rozwiać potencjalne wątpliwości. Głębsze przemyślenie potrzeb biznesu i określenie mierzalnych rezultatów, jakie ma przynieść wdrożenie nowego rozwiązania to podstawa. W dalszych krokach trzeba rozważyć takie aspekty, jak wybór optymalnej metodyki wdrożeniowej i decyzja o tym, według jakich kryteriów będą oceniani dostawcy rozwiązań IT.

Kluczowe pytania

Specjaliści Sente przygotowali materiał, stanowiący zbiór 7 pytań, na które powinny sobie odpowiedzieć osoby zaangażowane w wybór systemu dla swojej firmy. Publikacja porusza między innymi takie kwestie, jak:
  •  rola określenia mierzalnego celu biznesowego wdrożenia
  • właściwy przebieg procesu wyboru dostawcy oraz jego kluczowe elementy
  • najpopularniejsze metodyki wdrożeniowe i ich charakterystyka

E-book do pobrania znajduje się tutaj: http://bit.ly/2SfkYtZ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top