loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Sieć restauracji American Restaurants kontynuuje współpracę z firmą Hogart

Hogart, dostawca zaawansowanych narzędzi informatycznych oraz partner firmy Oracle w zakresie sprzedaży i wdrażania systemu JD Edwards w Polsce, podpisał umowę z przedsiębiorstwem AmRest na zakup finansowych modułów oprogramowania JD Edwards.

Firma American Restaurants, znana pod nazwą AmRest, prowadzi w Polsce i Czechach popularne restauracje Pizza Hut i KFC. Pod względem wielkości sprzedaży (ponad 450 mln zł w 2004 r.), jak i liczby placówek, spółka jest czołowym operatorem sieci restauracji szybkiej obsługi i typu casual dining w Europie Środkowo-Wschodniej.

W listopadzie 2005 roku firma AmRest zadecydowała o przedłużeniu współpracy z firmą Normax należącą do Grupy Hogart w zakresie dostawy i wdrożenia finansowej części oprogramowania JD Edwards.

System JD Edwards jest od 2005r. własnością Korporacji Oracle. W styczniu tego roku została sfinalizowana fuzja firm Oracle i PeopleSoft, poprzedniego właściciela marki JDE. Fuzja ta jest zaliczana do największych transakcji w historii branży informatycznej.

HOGART jest jedną z wiodących firm konsultingowych w Polsce specjalizującą się w realizacji projektów wdrożeniowych w oparciu o zaawansowane narzędzia informatyczne. HOGART oferuje klientom doradztwo informatyczne, wdrażanie oprogramowania zarządczego (CRM, ERP, SCM, Hurtownie Danych) oraz usługi integracji aplikacyjnych. Spółka współpracuje z renomowanymi dostawcami oprogramowania, dzięki czemu oferuje najwyższej klasy rozwiązania oparte o technologie takich producentów jak: Cognos, IBM, Microsoft, Oracle, Plumtree Software, Systems Union.

Źródło: www.hogart.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top