loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

ISOF poprzez UMTS

Firma HEUTHES przeprowadziła testy mobilnej pracy z systemem ISOF (www.isof.pl) poprzez łącza UMTS w sieci Plus GSM. Wykorzystano ofertę transmisji danych dla firm iPlus Biznes. Przy niskim abonamencie (od 49 PLN) zapewnia ona dostęp do Internetu w technologiach UMTS/EDGE/GPRS z prędkościami 384 Kb/s, porównywalnymi z dostępem poprzez stacjonarną Neostradę TP.

Dzięki technologii Client-Web-Server® w której powstał ISOF praca z systemem jest możliwa wszędzie tam gdzie dostępna jest sieć GSM. Wystarczy laptop wyposażony w modem UMTS/EDGE/GPRS i aktywowana usługa transmisji danych, aby poprzez przeglądarkę internetową mieć mobilny dostęp do CRM, DMS, Zamówień, Sprzedaży, Magazynów, Rachunkowości i innych modułów systemu ISOF. Szczególnie przydatne może być korzystanie z łącz UMTS/EDGE/GPRS dla mobilnych handlowców i kadry kierowniczej.

W najbliższym czasie HEUTHES przetestuje również usługę iPlus booster. iPlus booster to stały szerokopasmowy dostęp do Internetu wykorzystujący współpracę satelitarnej sieci transmisji ASTRA oraz technologii UMTS/EDGE/GPRS w sieci Plus GSM. Dane z sieci pobierane są przez kanał satelitarny, zapewniający transmisję do 2 Mb/s. Zapytania do sieci przesyłane są kanałem radiowym w ramach oferty iPlus.

Źródło: www.heuthes.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top